Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2021, 17:16

autor: hexx0

Poznaliśmy datę premiery Car Mechanic Simulator 2021

Firma PlayWay i studio Red Dot Games podały konkretną datę premiery gry Car Mechanic Simulator 2021. Tytuł ukaże się już w przyszłym tygodniu.

Poznaliśmy datę premiery gry Car Mechanic Simulator 2021, czyli kolejnej odsłony popularnej serii, w której wcielamy się w mechanika samochodowego. Produkcja zadebiutuje na PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S już w przyszłym tygodniu – na „blaszakach” 11 sierpnia, a na konsolach tego samego lub kolejnego dnia (tytuł otrzymał niezbędne certyfikaty, ale wciąż jest testowany). Poniżej możecie zobaczyć świeżutki trailer udostępniony przez firmę PlayWay i studio Red Dot Games.

Car Mechanic Simulator 2021 zaoferuje sporo nowości względem trzeciej pełnoprawnej części cyklu (Car Mechanic Simulator 2018). Pojawią się choćby system parkowania czy zapewniające dodatkową zabawę minigry, a osoby lubujące się we wsłuchiwaniu w ryk silnika z pewnością docenią bardziej urozmaicone efekty dźwiękowe. Ponadto twórcy chwalą się 72 samochodami, 4000 części zamiennych i nieskończoną liczbą losowo generowanych zleceń. Poznaliśmy też tytuły pierwszych dwóch dodatków do gry – będą to Electric Car DLC oraz Nissan DLC.

Przypominamy, że na Steamie dostępne jest demo produkcji. Możecie je pobrać stąd.