Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2013, 20:00

autor: Góral

Call of Juarez: Gunslinger ukaże się 22 maja

Wydawca gry Call of Juarez: Gunslinger, firma Ubisoft, poinformowała, że nowa polska produkcja ukaże się w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, a także komputerach PC 22 maja. Poza tym, opublikowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Firma Ubisoft, wydawca gry Call of Juarez: Gunslinger, ujawniła datę premiery nadchodzącej produkcji polskiego studia Techland. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC 22 maja. Cenę ustalono na 14,99 $ (PS3, PC) i 1200 MSP (X360). Opublikowano także nowy trailer.

Na powyższym nagraniu można zobaczyć najnowszą produkcję wrocławskiego Techlandu w akcji. Call of Juarez: Gunslinger zostało zapowiedziane we wrześniu ubiegłego roku. Tytuł, po niezbyt udanym, nowoczesnym The Cartel, zabierze graczy z powrotem na Dziki Zachód. Deweloper szykuje zręcznościową strzelankę, w której spotkamy takie legendy westernów jak Billy the Kid czy Jesse James. Według firmy Techland, produkcja zapewni około 10 godzin zabawy i będzie to pełnoprawna część cyklu, do tego stosunkowo tania.

Call of Juarez: Gunslinger to czwarta część cyklu. - Call of Juarez: Gunslinger ukaże się 22 maja - wiadomość - 2013-04-22
Call of Juarez: Gunslinger to czwarta część cyklu.

Call of Juarez to jedna z najpopularniejszych polskich serii gier wideo. Marka została zapoczątkowana wydaną w 2006 roku. W 2009 na rynek trafiła kontynuacja zatytułowana Call of Juarez: Więzy Krwi. The Cartel, trzecia odsłona, wyszła w 2011 roku i nie zebrała zbyt pochlebnych opinii. Gunslinger to pierwszy tytuł sygnowany nazwą Call of Juarez, który przeznaczony jest wyłączenie do sprzedaży za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.