Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2013, 20:00

autor: Góral

Call of Juarez: Gunslinger ukaże się 22 maja

Wydawca gry Call of Juarez: Gunslinger, firma Ubisoft, poinformowała, że nowa polska produkcja ukaże się w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, a także komputerach PC 22 maja. Poza tym, opublikowano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Firma Ubisoft, wydawca gry Call of Juarez: Gunslinger, ujawniła datę premiery nadchodzącej produkcji polskiego studia Techland. Tytuł ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC 22 maja. Cenę ustalono na 14,99 $ (PS3, PC) i 1200 MSP (X360). Opublikowano także nowy trailer.

Na powyższym nagraniu można zobaczyć najnowszą produkcję wrocławskiego Techlandu w akcji. Call of Juarez: Gunslinger zostało zapowiedziane we wrześniu ubiegłego roku. Tytuł, po niezbyt udanym, nowoczesnym The Cartel, zabierze graczy z powrotem na Dziki Zachód. Deweloper szykuje zręcznościową strzelankę, w której spotkamy takie legendy westernów jak Billy the Kid czy Jesse James. Według firmy Techland, produkcja zapewni około 10 godzin zabawy i będzie to pełnoprawna część cyklu, do tego stosunkowo tania.

Call of Juarez: Gunslinger to czwarta część cyklu. - Call of Juarez: Gunslinger ukaże się 22 maja - wiadomość - 2013-04-22
Call of Juarez: Gunslinger to czwarta część cyklu.

Call of Juarez to jedna z najpopularniejszych polskich serii gier wideo. Marka została zapoczątkowana wydaną w 2006 roku. W 2009 na rynek trafiła kontynuacja zatytułowana Call of Juarez: Więzy Krwi. The Cartel, trzecia odsłona, wyszła w 2011 roku i nie zebrała zbyt pochlebnych opinii. Gunslinger to pierwszy tytuł sygnowany nazwą Call of Juarez, który przeznaczony jest wyłączenie do sprzedaży za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.