Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2020, 14:23

autor: Froozyy

Call of Duty Red Door - poznaliśmy prawdopodobne logo gry

W sieci pojawiła się kolejna informacja o nowej odsłonie cyklu Call of Duty. Tym razem na światło dzienne wyszło prawdopodobne logo następnej części serii, po raz kolejny sugerujące osadzenie akcji w czasach zimnej wojny.

Call of Duty Red Door - poznaliśmy prawdopodobne logo gry - ilustracja #1
Seria Black Ops została zapoczątkowana w 2010 roku.

Od pewnego czasu po sieci krąży sporo plotek na temat kolejnej odsłony popularnej serii FPS-ów Call of Duty. Według nich najnowsza część nazywać się będzie Call of Duty: Black Ops Cold War, a jej akcja ma się rozgrywać podczas zimnej wojny (m.in. w wietnamskiej dżungli). Wczoraj dowiedzieliśmy się, że dataminerzy odkryli w bazie PlayStation wersję alfa nowego CoD-a, widniejącą pod nazwą COD2020intalpaha, którego roboczy tytuł to The Red Door. Jakiś czas później pojawiła się kolejna „wykopana” z bazy danych PSN informacja, którą jest prawdopodobne logo nowej odsłony cyklu. Możecie zobaczyć je poniżej.

Osoba odpowiedzialna za odnalezienie grafiki zaznaczyła jednak, że nie wie, czy logo dotyczy potencjalnego remake’u Black Opsa czy też zupełnie nowej odsłony Cold War, aczkolwiek dowiedziała się, że robocza nazwa pliku to The Red Door lub też The Breach. Inni użytkownicy zauważyli jednak, że w tle na udostępnionej grafice widnieje dokument (lewy dolny róg), na którym napisany jest rok 1976, sugerujący umieszczenie akcji gry właśnie w okresie zimnej wojny (trwającej od 1947 do 1991 roku). Jeden z fanów pokusił się nawet o wypisanie broni używanych w tych czasach, których możemy spodziewać się również w grze.

Wszystkie podane informacje należy traktować z pewną dozą ostrożności, bowiem nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Możliwe jednak, że o nowej odsłonie CoD-a usłyszymy już jutro, podczas oficjalnej prezentacji gier na PlayStation 5.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Call of Duty: Black Ops - Cold War

Call of Duty: Black Ops - Cold War