Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Activision Press Release 25 listopada 2019, 19:18

Call of Duty: Mobile uruchamia tryb Zombie

Gracze rozpoczynają mecz tylko z pistoletem i nożem, ale eliminując zombie i naprawiając okna, zdobywają punkty, które pozwalają na wyposażenie w lepszą broń i sprzęt w trakcie rozgrywki.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Activision uruchomiło nowy, ograniczony czasowo tryb zombie w grze Call of Duty: Mobile. Zombie w Call of Duty: Mobile to zupełnie nowy sposób zabawy w tej niezwykle popularnej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby, wydanej na iOS i Androida.

W trybie zombie gracze rozgrywają tryb Raid lub bardziej klasyczny tryb Endless Survival na mapie Shi No Numa, która została przystosowana do telefonów komórkowych, a pierwotnie pojawiła się w Call of Duty®: World at War.

Gracze rozpoczynają mecz tylko z pistoletem i nożem, ale eliminując zombie i naprawiając okna, zdobywają punkty, które pozwalają na wyposażenie w lepszą broń i sprzęt w trakcie rozgrywki. W trybie Raid, po wyczyszczeniu kolejnych fal zombie, gracze uczestniczą w walce z bossem na sam koniec meczu.

Doświadczenie zombie przynosi także nowe wyzwania dla graczy Call of Duty: Mobile, możliwe do wykonania w trybie współpracy, nowe style gry i poukrywane easter eggi.

Poza nowym trybem zombie, w piątek rozpoczął się również sezon 2. Oznacza to, że nowe bronie, wyposażenie, spraye, gesty i inne będą dostępne w trybie wieloosobowym oraz Battle Royale.

Więcej informacji można uzyskać na oficjalnym blogu Call of Duty: https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-11/Welcome-to-CODM-Zombies

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile