Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2017, 10:27

Call of Duty: Infinite Warfare z darmowym weekendem na PC

Firma Activision rozpoczęła darmowy weekend z grą Call of Duty: Infinite Warfare na Steamie. Akcja pozwala na zapoznanie się z trybem sieciowym produkcji i potrwa do 31 lipca.

Dziś rozpoczyna się darmowy weekend z Call of Duty Infinite Warfare, najnowszą odsłoną arcypopularnej serii strzelanek firmy Activision. Do poniedziałku 31 lipca gracze mogą zapoznać się z pecetowym wydaniem na Steamie, o ile mają 62 GB miejsca na dysku twardym niezbędne do zainstalowania trybu sieciowego gry. Oczywiście tytuł zniknie z naszej biblioteki gier po zakończeniu darmowego weekendu. Wypada wspomnieć, że promocja dotyczy wyłącznie rozgrywek wieloosobowych, tak więc nie ma mowy o zapoznaniu się z kampanią dla jednego gracza lub trybem Zombie. Ponadto na czas akcji grę można zakupić na Steamie za połowę ceny, aczkolwiek przed zakupem polecamy zapoznanie się z Grową Porównywarką Cen.

Do 30 lipca multiplayer ostatniego Call of Duty będzie dostępny za darmo na PC. - Call of Duty: Infinite Warfare z darmowym weekendem na PC - wiadomość - 2017-07-29
Do 30 lipca multiplayer ostatniego Call of Duty będzie dostępny za darmo na PC.