Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2018, 11:45

Call of Duty Black Ops 4 - rzut oka na tryb zombie w metalowym teledysku

W sieci pojawił się teledysk pokazujący tryb zombie w grze Call of Duty: Black Ops 4. Klip koncentruje się na przygodzie IX, w której zmierzymy się z inwazją żywych trupów na starożytny Rzym.

Przygoda IX przeniesie nas do starożytnego Rzymu. - Call of Duty Black Ops 4 - rzut oka na tryb zombie w metalowym teledysku - wiadomość - 2018-09-21
Przygoda IX przeniesie nas do starożytnego Rzymu.

Ostatnie tygodnie były pełne nowych materiałów i doniesień z Call of Duty: Black Ops 4, czyli tegorocznej odsłony popularnej serii FPS-ów firmy Activision. Większość z nich koncentrowała się jednak na standardowych rozgrywkach PvP oraz wzorowanym na grach battle royale trybie Blackout. Teraz możemy wreszcie bliżej przyjrzeć się trybowi zombie.

Nowy materiał ma postać teledysku do piosenki Mad Hatter amerykańskiej heavymetalowej kapeli Avenged Sevenfold. Ale nie muzyka jest tutaj najważniejsza. Tym, co nas interesuje, jest rozgrywka, a w tym klipie możemy obejrzeć wiele jej fragmentów, jak również rzucić okiem na kawałki scenek przerywnikowych.

Teledysk pokazuje przygodę IX – jedną z kilku, które znajdziemy w trybie zombie w Call of Duty: Black Ops 4. W niej, dzięki podróżom w czasie, gracze zmierzą się z inwazją martwiaków na starożytny Rzym. W starciach z hordami nieumarłych nie będziemy bez szans, gdyż na wyprawę w przeszłość zabierzemy ze sobą XX-wieczne uzbrojenie.

Poza IX gra zaoferuje dwie inne historie zombie. Krew żywych trupów pozwoli na wzięcie udziału w poszukiwaniach laboratorium mieszczącego się pod więzieniem Alcatraz, a w Rejsie rozpaczy spróbujemy ukraść artefakt z pokładu Titanica. Kolejne przygody udostępnione zostaną w kolejnych miesiącach w ramach tzw. przepustki Black Ops. Osoby ją posiadające w dniu debiutu gry otrzymają dodatkową przygodę z żywymi trupami zatytułowaną Utajniona (ang. Classified).

Call of Duty: Black Ops 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 12 października tego roku, równocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?
  3. Graliśmy w Call of Duty: Black Ops 4 – Blackout. Dobry, zły i brzydki klon PUBG