Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2015, 16:10

autor: Sarge

Call of Duty: Advanced Warfare - zabawny zwiastun dodatku DLC Havoc

W sieci pojawił się humorystyczny zwiastun dodatku DLC Havoc do pierwszoosobowej strzelaniny Call of Duty: Advanced Warfare. Trailer przedstawia Randalla Higginsa - osobę odpowiedzialną za... rejestrowanie killcamów.

Firma Activision udostępniła kolejny zwiastun reklamujący dodatek Havoc do gry Call of Duty: Advanced Warfare. Jest to kolejny humorystyczny materiał typu Live-Action (z udziałem prawdziwych aktorów), w którym wydawca ujawnia ciężką pracę… człowieka odpowiedzialnego za rejestrowanie Waszych zgonów (tzw. killcamów) w serii Call of Duty. Film w zabawny sposób pokazuje, jak Randall Higgins biega po polu walki za innymi graczami i na specjalnej kamerze rejestruje kolejne zabójstwa. Nie trzeba chyba dodawać, że jest to fikcja i ciekawy sposób na zareklamowanie nadchodzącego dodatku? W zwiastunie pojawiły się także fragmenty rozgrywki z poszczególnych map wchodzących w skład rozszerzenia Havoc. Nie da się jednak ukryć, że główną atrakcją materiału jest zabawny występ wspomnianego Randalla Higginsa.

Dodatek DLC Havoc przyniesie ze sobą m.in. nowy tryb Exo Zombies - Call of Duty: Advanced Warfare - zabawny zwiastun dodatku DLC Havoc - wiadomość - 2015-01-24
Dodatek DLC Havoc przyniesie ze sobą m.in. nowy tryb Exo Zombies

Dodatek DLC Havoc do gry Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 27 stycznia bieżącego roku na Xboksie One oraz Xboksie 360. Dopiero w późniejszym terminie dojdzie do premiery na PC, PlayStation 4 i PlayStation 3. Rozszerzenie wprowadzi cztery mapy (Core, Urban, Sideshow, Drift) do rozgrywek wieloosobowych, nowy tryb Exo Zombies oraz karabin energetyczny. DLC będzie kosztować 14,99 euro (ok. 63 zł). Posiadacze przepustki sezonowej pobiorą je bez dodatkowych opłat.

Call of Duty: Advanced Warfare to najnowsza odsłona serii pierwszoosobowych strzelanin, która ukazała się 4 listopada 2014 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360. Za produkcję tytułu odpowiada studio Sledgehammer Games, dla którego jest to debiut w roli pełnoprawnego dewelopera jeden z części cyklu Call of Duty. W naszym kraju gra została wydana w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) przez firmę Licomp Empirical Multimedia.