Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 15:35

autor: luckie

Call of Duty: Advanced Warfare – nowy gameplay z trybu singleplayer

Podczas konferencji firmy Microsoft studio Sledgehammer Games zaprezentowało nowy gameplay z kampanii solowej w Call of Duty: Advanced Warfare. Chętni będą mogli nabyć grę w zestawie z Xboksem One za 499,99 euro.

Trudno było oczekiwać dużych rewelacji związanych Call of Duty: Advanced Warfare dzień po ujawnieniu szczegółów na temat trybu multiplayer. Fani nowego CoD-a z pewnością jednak chętnie obejrzą świeżutki fragment rozgrywki solowej prosto z niemieckiej Kolonii, pokazany podczas konferencji firmy Microsoft. Jeśli spodziewacie się zobaczyć mnóstwo szybkiej akcji, spektakularnych wybuchów i innych efektów specjalnych… trafiliście w dziesiątkę.

Przy okazji targów Gamescom ujawniono także istnienie zestawu składającego się z gry Call of Duty: Advanced Warfare (kod umożliwiający pobranie produkcji po premierze), konsoli Xbox ONE o unikalnym wyglądzie i z dyskiem twardym o pojemności 1 TB, game pada oraz słuchawek z mikrofonem. Pakiet wyceniono na 499,99 euro (ok. 2100 zł), na który pre-ordery można składać od dziś. Potwierdzono również, że podobnie jak w przypadku kilku poprzednich odsłon serii, popremierowe dodatki DLC będą dostępne z pewnym wyprzedzeniem na konsolach z rodziny Xbox. Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada 2014 roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Call of Duty: Advanced Warfare Xbox One bundle
Call of Duty: Advanced Warfare Xbox One bundle
  1. Call of Duty: Advanced Warfare - strzelanina nowej generacji
  2. Oficjalna strona gry Call of Duty: Advanced Warfare