Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 kwietnia 2021, 14:19

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 20 kwietnia

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Call of Cthulhu, Beholder 2, Call of the Sea, Dyson Sphere Program i Styx: Shards of Darkness.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Oferty te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Call of Cthulhu

Call of Cthulhu jest inspirowaną twórczością Howarda Phillipsa Lovecrafta grą przygodową utrzymaną w konwencji horroru. Podczas zabawy wcielamy się w prywatnego detektywa, którego zadaniem jest zbadanie śmierci znanej artystki Sary Hawkins. Tytuł kupimy w GOG.com za 24,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Call of Cthulhu w GOG.com
 2. Call of Cthulhu - poradnik do gry

Styx: Shards of Darkness

Styx: Shards of Darkness to osadzona w świecie fantasy skradanka. Podczas zabawy wcielamy się w tytułowego goblina i infiltrujemy miasto Körangar, będące siedzibą Mrocznych Elfów. Tytuł można nabyć w GOG.com za 16,19 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Styx: Shards of Darkness w GOG.com
 2. Styx: Shards of Darkness - poradnik do gry

Call of the Sea

Call of the Sea to gra przygodowa osadzona w latach 30. XX wieku. Podczas zabawy wcielamy się w kobietę o imieniu Norah, która próbuje odnaleźć swojego zaginionego na południowym Pacyfiku męża. Produkcję można nabyć w WinGameStore za ok. 50,50 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Call of the Sea w WinGameStore
 2. Call of the Sea - poradnik do gry

Night Call

Night Call to gra przygodowa, w której wcielamy się w paryskiego taksówkarza. Pewnego razu protagonista zostaje zwerbowany przez policję do pomocy w poszukiwaniu seryjnego mordercy. Cała rozgrywka opiera się na prowadzeniu rozmów z klientami i łączeniu zebranych faktów. Produkcję kupimy w WinGameStore za ok. 31,50 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Night Call w WinGameStore

Beholder 2

Beholder 2 to gra przygodowa osadzona w dystopijnym państwie, w którym każdy aspekt życia obywateli jest kontrolowany przez rząd. W czasie zabawy wcielamy się w szeregowego pracownika ministerstwa. Całość kładzie nacisk na podejmowanie trudnych moralnie decyzji. Produkcję kupimy w Fanatical za ok. 4,60 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Beholder 2 w Fanatical

Do Not Feed the Monkeys

Do Not Feed the Monkeys to połączenie gry logicznej, symulacyjnej i strategicznej. W czasie zabawy wcielamy się w członka stowarzyszenia The Primate Observation Club. Jego zadaniem jest obserwacja ludzi, pozyskiwanie informacji na ich temat, a następnie wykorzystywanie ich w dogodnych sytuacjach. Produkcję możemy nabyć w Fanatical za ok. 4,60 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Do Not Feed the Monkeys w Fanatical

Dyson Sphere Program

Dyson Sphere Program to strategia, w której wcielamy się w inżyniera kosmicznego przymierza COSMO. Bohater trafia do układu gwiezdnego, gdzie ma skonstruować Sferę Dysona. W tym celu musi on stworzyć wydajny ciąg produkcyjny. Tytuł kupimy na Steamie za 64,79 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Dyson Sphere Program na Steamie
 2. Dyson Sphere Program - poradnik do gry

Beyond The Wire

Beyond The Wire to kładący nacisk na realizm rozgrywki wieloosobowy FPS osadzony w realiach I wojny światowej. W czasie gry będziemy toczyć walki z innymi w trybie 50 na 50. Tytuł można nabyć na Steamie za 81,24 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Beyond The Wire na Steamie

Frozen State

Frozen State to połączenie cRPG-a i survivalu. W czasie rozgrywki trafiamy do ruin syberyjskiego miasta, w którym prowadzono eksperymenty nad pozaziemską technologią i wcielamy się w jednego z ocalałych próbującego przetrwać w niekorzystnym środowisku. Tytuł kupimy na Steamie za 13,19 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Frozen State na Steamie

Project Wingman

Project Wingman to gra pozwalająca zasiąść ze sterami samolotów i wziąć udział w fikcyjnym współczesnym konflikcie. Kładzie ona nacisk na zręcznościowy model lotu. Produkcję kupimy w sklepie GamersGate za ok. 72 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Project Wingman w GamersGate

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.