Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 kwietnia 2021, 13:56

autor: Przemysław Dygas

Zombie-Tygrys z Army of the Dead Snydera ma związek z innym hitem Netfliksa

Okazuje się, że nieumarły tygrys, który widoczny był w zwiastunie Army of the Dead, pojawił się już kiedyś w innej produkcji Netfliksa. Zwierzę obecne było w popularnym Królu Tygrysów.

Nadchodzący film Zacka Snydera przedstawił nam bardzo specyficzną wizję miasta opanowanego przez zombie. W zwiastunie Army of the Dead zauważyć mogliśmy inteligentne zombie, które żyją w strukturach plemiennych, a także uroczego nieumarłego tygrysa. Okazuje się, że nie jest to jego pierwszy udział w produkcji Netfliksa. Wcześniej mogliśmy zobaczyć go w serialu Król Tygrysów, który zdobył olbrzymią popularność w ubiegłym roku.

Informację tę zdradziła Deborah Snyder, producentka filmu i żona Zacka Snydera. Okazuje się, że twórcy potrzebowali prawdziwego zwierzęcia, by odpowiednio odtworzyć jego budowę oraz ruchy przy tworzeniu nieumarłej bestii. Wybór padł na tygrysa, którym opiekowała się Carole Baskin.

Twórcy filmu spędzili tydzień przy pracy z wielkim kotem. Co ciekawe, byli oni na miejscu jeszcze przed premierą Króla Tygrysów. W związku z tym ekipa filmowa Army of the Dead nie była świadoma konfliktu pomiędzy Baskin a Joe Exotikiem. Dopiero po zakończeniu swojej pracy dowiedzieli się, do jak specyficznego środowiska ludzi trafili.

Jak na ekranie wypadł zombie-tygrys, dowiemy się już niedługo. Nowy film Zacka Snydera pojawi się na Netfliksie 21 maja.