Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2006, 17:25

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Burning Crusade 16 stycznia w Europie i USA

Spekulacje dobiegły końca. Ekipa Blizzard Entertainment ujawniła datę premiery gry The Burning Crusade, bedącej pierwszym oficjalnym dodatkiem do najpopularniejszego MMORPG świata – World of Warcraft. Produkt zadebiutuje na rynku 16 stycznia przyszłego roku, jednocześnie w Europie i USA.

Spekulacje dobiegły końca. Ekipa Blizzard Entertainment ujawniła datę premiery gry The Burning Crusade, bedącej pierwszym oficjalnym dodatkiem do najpopularniejszego MMORPG świata – World of Warcraft. Produkt zadebiutuje na rynku 16 stycznia przyszłego roku - jednocześnie w Europie i USA.

Burning Crusade 16 stycznia w Europie i USA - ilustracja #1

Oprócz mieszkańców Starego Kontynentu oraz Stanów Zjednoczonych na początku 2007 r. z The Burning Crusade zmierzą się także gracze z Australii, Nowej Zelandii, Korei i Singapuru. Jeśli chodzi zaś o fanów Warcrafta z Chin, Tajwanu, Hong Kongu i Makau, otrzymają oni informacje na temat premiery tytułu w ciągu kilku najbliższych dni.

CD Projekt, polski dystrybutor nadchodzącego add-onu nie sprecyzował jeszcze, kiedy gra pojawi się w kraju nad Wisłą. Odbiegając nieco od samego The Burning Crusade, warto wspomnieć, że World of Warcraft na całym świecie doczekał się już 7,5 miliona abonentów. Specjaliści są zgodni co do tego, że styczniowy dodatek przysporzy dziełu Blizzarda kolejnych zwolenników.