Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2007, 15:40

Bug spowodował wycofanie Sensible World of Soccer z usługi Xbox Live Arcade

Chyba na żadną grę posiadacze Xboxów 360 nie czekali ostatnio tak, jak na mającą się dzisiaj pojawić w usłudze Xbox Live Arcade Sensible World of Soccer. Znany jeszcze z czasów świetności komputerów Amiga tytuł, rozpalał wyobraźnię chyba wszystkich miłośników gier pamiętających stare, dobre czasy.

Chyba na żadną grę posiadacze Xboxów 360 nie czekali ostatnio tak, jak na mającą się dzisiaj pojawić w usłudze Xbox Live Arcade Sensible World of Soccer. Znany jeszcze z czasów świetności komputerów Amiga tytuł, rozpalał wyobraźnię niemal wszystkich miłośników gier pamiętających stare, dobre czasy.

Bug spowodował wycofanie Sensible World of Soccer z usługi Xbox Live Arcade - ilustracja #1

Owszem, Sensible World of Soccer pojawił się dzisiaj, tak jak obiecywano, by po krótkim czasie zniknąć. Otóż forum Codemasters zaczęły zasypywać informacje od zawiedzionych użytkowników, iż gra samoczynnie wylogowuje się z usługi Live i aby zalogować się ponownie należy wyjść do dashbordu. Tym samym niemożliwa staje się rozgrywka online.

Program wycofano i jak na razie niewiadome są jego przyszłe losy. Choć zapewne już wkrótce, po naprawieniu błędu, znowu się pojawi.