Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 listopada 2021, 18:19

Samodzielne DLC do Borderlands 2 za darmo w Epic Games Store

W Epic Games Store można odebrać za darmo grę Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. Produkcja ta była dodatkiem do Borderlands 2, a dziś zadebiutowała jako samodzielna pozycja.

Czy to już czwartek? – pomyślałem, gdy zobaczyłem, że w Epic Games Store można odebrać kolejną darmową grę. Mamy, oczywiście, wtorek, a Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, o którym mowa, jest rozdawane dodatkowo, poza cotygodniową serią. Tytuł przypiszecie do swojego konta, klikając w poniższy przycisk – akcja potrwa do 16 listopada do godziny 17:00.

Odbierz Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

A jeśli zastanawiacie się, czy warto poświęcić chwilę na poszerzenie swojej cyfrowej kolekcji, to dodam, że mamy do czynienia z debiutującą dziś samodzielnie pozycją, która została pierwotnie wydana jako jedno z wielu DLC do Borderlands 2. Pozwala ona nam poznać tytułową bohaterkę, mającą być także protagonistką nadchodzącego looter shootera Tiny Tina's Wonderlands. Całość wystarcza na jakieś 5–11 godzin zabawy.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure można także nabyć na konsolach PlayStation i Xbox czy na Steamie – produkcja kosztuje 45 złotych.