Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2015, 11:38

Bloodborne i Dark Souls II w pierwszej dziesiątce. Top 10 UK (29 marca - 4 kwietnia)

Zespół From Software umieścił aż dwa swoje hity w pierwszej dziesiątce bestsellerów handlu detalicznego w Zjednoczonym Królestwie. Bloodborne i nowe wydanie Dark Souls II podbijają serca Wyspiarzy.

Battlefield Hardline trzeci tydzień z rzędu piastuje pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Niezależnie od spadku sprzedaży o kolejne 40%. Z miejsca drugiego na trzecie spadł Bloodborne (-55%), dzięki czemu na pozycję wicelidera wskoczyło Grand Theft Auto V (+35%). Z pierwszej dziesiątki po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wypadł Minecraft. W zamian pojawiła się jedna nowość, czyli Dark Souls II: Scholar of the First Sin od japońskiego dewelopera From Software. Twórcy pamiętnej serii King’s Field debiutującej na pierwszej konsoli PlayStation podbijają rynek konsekwentnie przygotowując gry trudne i o niepokojącym klimacie. Umieszczenie dwóch tytułów na szczycie listy bestsellerów takiego kraju jak Wielka Brytania, przez dosyć skromną ekipę jeżeli porównać ją do molochów wypluwających mainstreamowe serie, zapewne niejednej osobie daje do myślenia.

Poza pierwszą dziesiątką, na miejscu dwudziestym siódmym odbyła się premiera przeniesionego z konsoli Wii na mobilnego New 3DS-a erpega Xenoblade Chronicles 3D.

1.

Battlefield Hardline

2.

Grand Theft Auto V

3.

Bloodborne

4.

FIFA 15

5.

Far Cry 4

6.

Call of Duty: Advanced Warfare

7.

Borderlands: The Handsome Collection

8.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

9.

Dying Light

10.

Destiny

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.