Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2013, 09:27

autor: Michał Orlikowski

Blizzard ze „specjalną zapowiedzią” na gamescom. Czyżby zbliżał się dodatek do Diablo III?

Firma Blizzard zapowiedziała, że na tegorocznej edycji targów gamescom ogłosi coś „specjalnego”. Rozesłane do mediów zaproszenia sugerują zbliżający się dodatek do Diablo III.

Czyżby Blizzard znów skazywał nas na przeżycie Piekła? - Blizzard ze „specjalną zapowiedzią” na gamescom. Czyżby zbliżał się dodatek do Diablo III? - wiadomość - 2013-08-01
Czyżby Blizzard znów skazywał nas na przeżycie Piekła?

Blizzard Entertainment podgrzewa atmosferę przed targami gamescom. Rozesłane do mediów zaproszenia na konferencję prasową, która odbędzie się na targach, wskazują na to, że możemy spodziewać się „specjalnej zapowiedzi” - najprawdopodobniej nowego tytułu od studia.

Wspomniane zaproszenia wskazują enigmatycznie, że planowane ogłoszenie „zainteresuje Niebiosa, Gorejące Piekła, i wszystkie spowite cieniem miejsca leżące między nimi”. Ton i tematyka, w które uderza ta fraza wskazywać mogą na produkcję związaną z Diablo III - najprawdopodobniej dodatek do niego. Brak jednak jakichkolwiek konkretów na ten temat. Pozostaje czekać do 21. sierpnia, kiedy to o godzinie 11:30 odbędzie się konferencja.

Blizzard w planach wydawniczych ma jeszcze kilka innych tytułów: konsolową edycję Diablo III, grę z gatunku MOBABlizzard All-Stars, karciankę Hearthstone, trzeci epizod Starcraft II: Legacy of the Void oraz MMO o nazwie Project Titan. Pojawia się także coraz więcej plotek na temat nowego rozszerzenia World of Warcraft. Teoretycznie „specjalna zapowiedź” dotyczyć może więc każdego z nich.

gamescom to największa impreza o grach w Europie. Odbywająca się corocznie w niemieckiej Kolonii, przyciąga najważniejsze postacie z branży, czym zyskała sobie miano europejskiego odpowiednika E3. W tym roku targi odbędą się w dniach 21-25 sierpnia.

  1. Oficjalna strona Blizzard Entertainment
  2. Oficjalna strona targów Gamescom
  3. Recenzja Diablo III