Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2014, 10:24

autor: luckie

Blizzard rejestruje znak towarowy Eye of Azshara

Studio Blizzard Entertainment zarejestrowało znak towarowy Eye of Azshara, związany z uniwersum Warcraft. Możliwe, że jest to tytuł nowego dodatku do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, o którym spodziewamy się usłyszeć więcej podczas imprezy BlizzCon 2014.

Wyspa Bilgewater Harbor faktycznie przypomina oko - Blizzard rejestruje znak towarowy Eye of Azshara - wiadomość - 2014-11-04
Wyspa Bilgewater Harbor faktycznie przypomina oko

Internet obiegła wieść, że w zeszłym tygodniu studio Blizzard Entertainment zarejestrowało znak towarowy Eye of Azshara, rzecz jasna, należący do kategorii gier wideo. Czym ma być ów tajemniczy projekt twórców World of Warcraft? Społeczność fanów spekuluje, że może tu chodzić o ujawniony niedawno drugi dodatek do darmowej gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft, mający wprowadzić do rozgrywki ponad 100 nowych kart. Nie da się też wykluczyć, że jest to kolejne rozszerzenie do samego WoW-a, tym bardziej, że Blizzard ostatnio nie kryje się z zamiarem cyklicznego rozbudowywania swojego MMORPG-a o świeżą zawartość.

Czym jest Eye of Azshara?
  1. Nazwą znaku towarowego powiązanego z branżą gier wideo, zarejestrowanego przez Blizzard Entertainment
  2. Lokacją położoną w świecie World of Warcraft
  3. Możliwym tytułem dodatku do Hearthstone: Heroes of Warcraft lub World of Warcraft

Tak czy inaczej, tytuł jest mocno związany z uniwersum Warcrafta. Azshara jest bowiem krainą położoną na kontynencie Azeroth, miejscu, w którym rozgrywa się akcja World of Warcraft. Wraz z dodatkiem Cataclysm przy zatoce Azshara pojawiła się wyspa zamieszkana przez gobliny, nadając całości kształt oka – stąd nazwa Eye of Azshara.

Prawdopodobnie więcej na temat Eye of Azshara dowiemy się w najbliższy weekend, podczas imprezy BlizzCon 2014. Chcąc uczestniczyć w tym wydarzeniu, fani mogą zaopatrzyć się w wirtualny bilet, upoważniający do obejrzenia relacji na żywo oraz gwarantujący liczne bonusy. Niewykluczone, że przy tej okazji Blizzard zdradzi również, czym jest projekt Overwatch, o którym pisaliśmy w kwietniu.

  1. Oficjalna strona firmy Blizzard Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.