Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Gaijin Press Release 20 lipca 2017, 09:21

Bitwy Czarnych Skorpionów w nowej aktualizacji Crossout

Wersja 0.7.2 dodaje wsparcie HBAO+, nowy tryb Brawl, Wojny Klanowe i jeszcze więcej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę nowej dużej aktualizacji dla Crossout, popularnej gry akcji MMO. Do postapokaliptycznego świata dołączyły dwa tryby: Big Black Scorpions, czyli dynamiczny deathmatch dla osób lubiących szybką rozgrywkę oraz Wojny Klanowe, w których gracze będą walczyć o panowanie nad terytorium. Częścią aktualizacji jest również nowa mapa oraz możliwość wyposażenia pojazdu we flagę frakcji. Gra na PC zyska także na walorach wizualnych, dzięki wsparciu technologii Nvidia HBAO+.

Crossout - Bitwy Czarnych Skorpionów w nowej aktualizacji Crossout - wiadomość - 2017-07-20
Crossout

Walki Czarnych Skorpionów

Najnowszy tryb z grupy Brawl (bitwy spoza standardowych potyczek) nazwany „Big Black Scorpions” zapewni nowy typ rozgrywki. Bitwy będą rozgrywane w formacie Battle Royale, a gracze zasiądą na Czarnych Skorpionach, szybkich i zwinnych łazikach wyposażonych w Akcelerator Cząstek. To potężne działo potrafi zniszczyć jednym strzałem przeciwnika, lecz ze względu na długi czas przeładowania oraz fakt, iż gracze mogą się wielokrotnie odradzać, wygranie tego trybu nie będzie prostym zadaniem. Każdy Skorpion posiada również kilka dopalaczy rakietowych, które zapewnią wymaganą mobilność na polu bitwy. Ci którzy przetrwają otrzymają cenne nagrody oraz fragmenty części specjalnych do swoich pojazdów.

Otwarte bitwy klanów

Wojny Klanowe są głównym trybem gry. By wziąć w nich udział, gracze muszą posiadać klan lub dołączyć do istniejącego. Spośród jego członków wybierani będą najbardziej nieustraszeni wojownicy, którzy zmierzą się ze swoimi przeciwnikami na polu bitwy. Bazując na wynikach z poprzedniego tygodnia, członkowie klanów otrzymują Uran, bardzo rzadki surowiec wymagany do tworzenia najlepszych części, takich jak np. Miotacz Płomieni.

Flagi frakcji oraz nowa mapa „Dwie Wieże”

Gracze, dumni z tego, do której frakcji przynależą, mogą wyposażyć pojazd we flagę swojej grupy. Zarówno osoba niosąca flagę, jak i inni członkowie tej samej frakcji w danej drużynie otrzymają dodatkowe punkty reputacji. W grze dostępne są dwa typy flag, standardowe oraz rzadkie, z czego te drugie zapewnią większy bonus punktów. Do gry dodano również nową mapę – „Dwie Wieże” w trybie Cargo Race. Dwa niesamowite, piękne skaliste szczyty były często odwiedzane nawet przed katastrofą. Dzisiejsi turyści są znacznie bardziej niebezpieczni i poszukują militarnych szczątków oraz cennych przedmiotów.

Wsparcie technologii NVIDIA HBAO+

Zniszczony wojną świat będzie wyglądał jeszcze lepiej za sprawą technologii Nvidia o nazwie HBAO+. Cienie rzucane przez obiekty oraz środowisko stały się bardziej szczegółowe i naturalne, przez co gracze mogą jeszcze bardziej zanurzyć się w postapokaliptycznym klimacie świata gry. Technologia dostępna jest dla wszystkich graczy korzystających z komputerów PC.

Kompletna lista zmian na oficjalnej stronie Crossout: https://crossout.net/en/news/226/current/#/