Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2007, 12:03

autor: Metatron

BioWare nabywa kolejną technologię do wykorzystania w swoich produkcjach

Niestety firma BioWare skąpi nam informacji na temat swoich nowych produkcji. Jedyne, o czym informuje, to kolejne technologie, które wykorzysta w swoich projektach.

Firma BioWare po wypuszczeniu na rynek gry Mass Effect nie spoczęła na laurach. Wciąż pracuje nad kilkoma projektami. Jednym z nich jest jeszcze nieujawnione tajemnicze MMO (które według plotek ma mieć miejsce w uniwersum Knights of the Old Republic), a pozostałe to RPG na PC Dragon Age oraz Sonic the Hedgehog, RPG na NDS. Niestety firma skąpi nam informacji na temat nowych produkcji. Jedyne, o czym informuje, to kolejne technologie, które wykorzysta w swoich projektach.

Tym razem BioWare powiadomiło o tym, że do swoich narzędzi deweloperskich dołączyło opracowane przez PipelineFX oprogramowanie Qube!, które ma usprawnić proces powstawania gry.

Peter Woytiuk, główny programista ekipy pracującej nad Dragon Age, stwierdził, że jest niezwykle zadowolony z nowego oprogramowania, dzięki któremu artyści zyskali więcej czasu na swoją pracę.

Co z tego jest istotne dla graczy? W zasadzie jedynie to, że prace nad Dragon Age i innymi projektami postępują. Wciąż jednak czekamy na nowe informacje dotyczące nie tyle procesu developingu, co powstających gier.

Ostatnia aktualizacja: 2007-12-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Age: Początek

Dragon Age: Początek