Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2007, 12:03

autor: Metatron

BioWare nabywa kolejną technologię do wykorzystania w swoich produkcjach

Niestety firma BioWare skąpi nam informacji na temat swoich nowych produkcji. Jedyne, o czym informuje, to kolejne technologie, które wykorzysta w swoich projektach.

Firma BioWare po wypuszczeniu na rynek gry Mass Effect nie spoczęła na laurach. Wciąż pracuje nad kilkoma projektami. Jednym z nich jest jeszcze nieujawnione tajemnicze MMO (które według plotek ma mieć miejsce w uniwersum Knights of the Old Republic), a pozostałe to RPG na PC Dragon Age oraz Sonic the Hedgehog, RPG na NDS. Niestety firma skąpi nam informacji na temat nowych produkcji. Jedyne, o czym informuje, to kolejne technologie, które wykorzysta w swoich projektach.

Tym razem BioWare powiadomiło o tym, że do swoich narzędzi deweloperskich dołączyło opracowane przez PipelineFX oprogramowanie Qube!, które ma usprawnić proces powstawania gry.

Peter Woytiuk, główny programista ekipy pracującej nad Dragon Age, stwierdził, że jest niezwykle zadowolony z nowego oprogramowania, dzięki któremu artyści zyskali więcej czasu na swoją pracę.

Co z tego jest istotne dla graczy? W zasadzie jedynie to, że prace nad Dragon Age i innymi projektami postępują. Wciąż jednak czekamy na nowe informacje dotyczące nie tyle procesu developingu, co powstających gier.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Age: Początek

Dragon Age: Początek