Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2013, 12:09

Bioshock: Infinite nadal numerem jeden. Top 10 UK (31 marca - 6 kwietnia)

Bioshock: Infinite pomimo dużego spadku zainteresowania pozostał najlepiej sprzedającą się grą na Wyspach w handlu detalicznym. Lista brytyjskich bestsellerów powstaje dzięki organizacji Charttrack.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 31 marca a 6 kwietnia.

O 75% zmniejszyła się sprzedaż Bioshocka: Infinite względem poprzedniego notowania, co jednak nie wystarczyło, aby zdetronizować grę Kena Levine'a. Tomb Raider odnotował bowiem 34% spadek zainteresowania. Na miejscu trzecim znalazła się jedyna nowość w pierwszej dziesiątce. Defiance jest sieciową strzelanką powiązaną z serialem emitowanym w telewizji SyFy, w której gracze są świadkami tej samej historii opowiadanej jednak za pomocą innych środków wyrazu.

Gears of War: Judgment od People Can Fly znalazł się na miejscu piątym ze stratą 67%. Na miejscu dziesiątym wrócił na listę Need for Speed: Most Wanted - i to pomimo 12% spadku sprzedaży.

1.

Bioshock Infinite

2.

Tomb Raider

3.

Defiance

4.

FIFA 13

5.

Luigi's Mansion: Dark Moon

6.

Gears of War: Judgment

7.

Call of Duty: Black Ops II

8.

Assassin's Creed III

9.

Skylander Giants

10.

Need for Speed: Most Wanted