Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2014, 19:24

autor: Renox

Bethesda Softworks nie zaprezentuje niczego nowego podczas gali Game Awards 2014

Firma Bethesda Softworks poinformowała, że nie zaprezentuje podczas trwania zbliżającej się wielkimi krokami gali Game Awards 2014 żadnej nowej produkcji. Osoby, które liczyły na jakieś oficjalne informacje na temat Fallout 4, niewątpliwie mogą poczuć się odrobinę zawiedzione.

Na Game Awards 2014 zabraknie jakiejkolwiek gry od Bethesdy Softworks. - Bethesda Softworks nie zaprezentuje niczego nowego podczas gali Game Awards 2014 - wiadomość - 2014-12-03
Na Game Awards 2014 zabraknie jakiejkolwiek gry od Bethesdy Softworks.

Gala Game Awards 2014, podczas której gracze oczekiwać mogą wielu interesujących zapowiedzi gier i masy nie mniej efektowanych zwiastunów, zbliża się wielkimi krokami. Wspomniana impreza stanowi pierwszą edycję nagród mających zastąpić organizowaną przez telewizję Spike imprezę VGX, która w tym roku niestety nie została zapowiedziana. Wraz z przyznaniem stosownych wyróżnień dla wybranych tytułów, gracze mogą spodziewać się co najmniej 12 nieopublikowanych dotąd materiałów. Niestety, wśród zapowiedzi na pewno zabraknie tak bardzo wyczekiwanego przez fanów serii Fallouta 4, o którym pisaliśmy już niejednokrotnie. Tak właściwie, to na wspomnianej imprezie nie zobaczymy żadnej nowej gry ze stajni Bethesdy Softworks.

Amerykański wydawca i producent poinformował za pośrednictwem swojego konta w serwisie Twitter, że nie szykuje żadnego nowego tytułu w związku z odbywającą się w nocy z piątku na sobotę galą Game Awards 2014. Ekipa z Bethesdy co prawda odwiedzi nadchodzącą imprezę, ale wyłącznie w formie wsparcia dla studia Machine Games i gry Wolfenstein: The New Order. Pozostaje mieć nadzieję, że pozostali, obecni twórcy przyszykują dla graczy coś wartego uwagi. O Fallout 4 niestety musimy jak na razie zapomnieć, tym bardziej że – jak informował niedawno Ender – znak handlowy Fallout: Shadow of Boston, zarejestrowany rzekomo przez wspomnianego wydawcę, okazał się zwykłym oszustwem.

Smutek…
Smutek…
TWOIM ZDANIEM

Która gra zdobędzie Twoim zdaniem tytuł „Gry Roku” na The Game Awards 2014?

Dragon Age: Inquisition
51,3%
Dark Souls II
19,9%
Shadow of Mordor
17,9%
Bayonetta 2
5,5%
Hearthstone
5,4%
Zobacz inne ankiety