Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2021, 09:48

autor: Adrian Werner

Battlefield 6 - trailer i zapowiedź już dzisiaj. Oglądaj z nami stream [Aktualizacja]

Za kilka godzin EA pokaże zwiastun nowego Battlefielda. Dowiemy się wreszcie, czy gra otrzyma tytuł Battlefield 6 czy Battlefield 2042. Liczymy również na datę premiery.

Aktualizacja:

Zgodnie z zapowiedziami firma Electronic Arts oficjalnie ujawniła Battlefield 2042. Poniżej dodaliśmy zwiastun gry oraz link do odrębnej wiadomości opisującej wszystko, czego dowiedzieliśmy się dzisiaj na temat tego projektu.

  1. Battlefield 2042 - widowiskowy trailer; nie będzie trybów single player i battle royale

Poprzednia wiadomość:

Po miesiącach plotek i przecieków dzisiaj firma Electronic Arts oficjalnie zapowie Battlefield 6, czyli najnowszą odsłonę przebojowego cyklu FPS-ów studia DICE. Otrzymamy pierwsze materiały wideo, poznamy oficjalny tytuł (niektórzy fani spekulują, że będzie to Battlefield 2042) oraz najprawdopodobniej również datę premiery.

Projekt ujawniony zostanie podczas transmisji na oficjalnym kanale YouTube serii. Stream wystartuje o godzinie 16:00 czasu polskiego. Wiemy, że EA zamierza pokazać pierwszy zwiastun Battlefielda 6 dopiero o 17:00, więc transmisja nie ograniczy się tylko do trailera.

Warto dodać, że w przyszłym miesiącu grę zobaczymy ponownie, gdyż na 22 lipca zaplanowano prezentację EA Play Live 2021.

Przypomnijmy, że według przecieków gra osadzona ma być w niedalekiej przyszłości, a jej premiera nastąpi w czwartym kwartale tego roku na PC, Xboksie One, PlayStation 4, Xboksie Series X/S oraz PS5. Niedawno pojawiły się plotki, że pierwsze testy Battlefielda 6 mogą się odbyć już w lipcu.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej