Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2018, 10:59

Battlefield 5 - nowy zwiastun pokazuje personalizację i grę zespołową

Ukazał się nowy zwiastun gry Battlefield V. Koncentruje się on na możliwościach personalizacji postaci i ekwipunku oraz na rozwiązaniach ułatwiających współpracę z towarzyszami broni.

Gra pozwoli na dużą swobodę personalizacji wyglądu postaci. - Battlefield 5 - nowy zwiastun pokazuje personalizację i grę zespołową - wiadomość - 2018-08-22
Gra pozwoli na dużą swobodę personalizacji wyglądu postaci.
BATTLEFIELD V W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: DICE
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 19 października 2018 r.

Studio DICE i firma Electronic Arts wypuściły nowy zwiastun gry Battlefield V, przygotowany z okazji trwających obecnie targów gamescom. Filmik koncertuje się na mechanizmach rozgrywki mających promować rozgrywkę zespołową oraz opcjach personalizacji żołnierzy i sprzętu.

W grze powrócą znane z poprzednich odsłon klasy, do których dojdą specjalizacje. Przykładowo zwiadowca będzie mógł postawić na strzelanie na duże dystanse, namierzanie wroga lub walkę z ukrycia. Pomoże w tym fakt, że specjalizacje otrzymają unikalne wyposażenie i zdolności.

Kluczową rolę odegrają w tym kompanie, czyli spersonalizowane grupy żołnierzy, broni i pojazdów. Podczas zabawy będziemy odblokowywać różnorodne modyfikacje działania oraz wyglądu uzbrojenia i maszyn. W zdobywaniu nowych zabawek pomoże wykonywanie codziennych wyzwań i zadań specjalnych.

Przypomnijmy, że Battlefield V powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić 19 października tego roku. Posiadacze Edycji Specjalnej rozpoczną zabawę trzy dni wcześniej.

Nie będziemy jednak musieli czekać dwa miesiące, aby wypróbować grę. Wczoraj twórcy ogłosili, że otwarta beta Battlefield V wystartuje 6 września. W testach wezmą udział zarówno gracze pecetowi, jak i użytkownicy konsol Xbox One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield
  2. Graliśmy w Battlefield V – to nadal stary, dobry BF!
  3. Kobiety na frontach II wojny światowej – Battlefield V a historia
  4. Gdzie się podziała II wojna światowa? Analiza gry Battlefield V