Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2013, 18:55

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Battlefield 4 – tryb widza na nieoficjalnych filmikach

W sieci pojawiły się kolejne, nieoficjalne materiały z wczesnej wersji gry Battlefield 4. W filmikach zademonstrowano przede wszystkim nowy tryb widza.

W Battlefieldzie 4 pojawi się tryb Spectator - Battlefield 4 – prezentacja trybu widza w nieoficjalnych filmikach - wiadomość - 2013-08-01
W Battlefieldzie 4 pojawi się tryb Spectator

W serwisie YouTube opublikowano nieoficjalne nagrania z rozgrywki wieloosobowej Battlefielda 4, nadchodzącej gry studia EA DICE. W gameplayach pokazano nowy tryb widza, dzięki któremu będziemy mogli śledzić poczynania graczy w trakcie sieciowych zmagań. Twórcy już wcześniej potwierdzili, że ta opcja pojawi się w czwartej części popularnego cyklu strzelanin FPP.

W nowych materiałach wideo można zobaczyć, jak wypada aktualna wersja nadchodzącego wielkimi krokami czwartego Battlefielda, a także przyjrzeć się grafice (ustawienia Ultra), modelom postaci czy otoczeniu nowych lokacji. Ostatni z filmików prezentuje głównie rozgrywkę z „trójki”, ale po przewinięciu do minuty 2:09 ujrzycie krótki fragment z wykorzystaniem czołgu:

Koncern Electronic Arts stopniowo odsłania kolejne szczegóły dotyczące Battlefielda 4. Niedawno dowiedzieliśmy się więcej o nowym Battlelogu oraz warstwie fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza. Z technicznych ciekawostek natomiast ujawniono, że pecetowa edycja ma wspierać najnowsze biblioteki DirectX 11.1. Możliwe, że doczekamy się również opcji transferu statystyk graczy pomiędzy konsolami obecnej i przyszłej generacji, ale na razie twórcy badają tę możliwość i nie jest to nic pewnego. Tytuł będzie napędzać najnowsza wersja silnika Frostbite.

Battlefield 4 ukaże się 31 października 2013 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Data wydania na konsole nowej generacji nie została jeszcze sprecyzowana. Gra będzie dostępna po polsku na wszystkich platformach sprzętowych.