Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2013, 10:50

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Battlefield 4 w pełnej polskiej wersji językowej także na PS4 i Xboksie One

Battlefield 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkich platformach sprzętowych, a więc także na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Taką informację podała firma Electronic Arts Polska, która ujawniła również oficjalną datę premiery oraz nazwę dodatku DLC dla nabywców pre-orderów.

Firma Electronic Arts Polska ogłosiła, że gra Battlefield 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkich platformach sprzętowych. Oprócz tego poznaliśmy oficjalną datę premiery tego tytułu na rodzimym rynku.

Dystrybutor chwali się, że Battlefield 4 będzie jego pierwszą grą wydaną w pełnej polskiej wersji językowej (napisy i dubbing) na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Taką samą lokalizację otrzymają również nabywcy edycji na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Tym samym możemy się spodziewać, że konsole nowej generacji od samego początku istnienia będą mogły poszczycić się zlokalizowanymi tytułami. W przypadku PlayStation 3 oraz Xboksa 360 musieliśmy poczekać znacznie dłużej na pierwsze lokalizacje.

Dodatek DLC Chińska nawałnica dostępny bez dodatkowych opłat dla nabywców pre-orderów - Battlefield 4 w pełnej polskiej wersji językowej także na PS4 i Xboksie One - wiadomość - 2013-05-22
Dodatek DLC Chińska nawałnica dostępny bez dodatkowych opłat dla nabywców pre-orderów

Oprócz tego firma Electronic Arts Polska ogłosiła, że Battlefield 4 w naszym kraju zadebiutuje 29 października bieżącego roku. Taka sama data została wczoraj ujawniona dla rynku amerykańskiego. Oznacza to najwyraźniej, że produkcja studia EA DICE ukaże się jednego dnia na całym świecie. Podany termin jest pewny dla wersji na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. W przypadku PlayStation 4 i Xboksa One musimy poczekać na dodatkowe potwierdzenie.

W informacji prasowej firmy Electronic Arts powtórzono też wczorajszą wiadomość, że do zamówień przedpremierowych będzie dodawany dodatek DLC China Rising. W naszym kraju rozszerzenie wystąpi pod nazwą Chińska nawałnica i zaoferuje cztery mapy na terenie Chin, nowe pojazdy oraz wyposażenie. Nabywcy pre-orderów dostaną DLC bez dodatkowych opłat. Można się domyślać, że pozostałe osoby będą mogły zakupić to rozszerzenie oddzielnie.

Battlefield 4 to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin autorstwa szwedzkiego studia EA DICE. Na jej temat wciąż wiemy stosunkowo niewiele Jak dotąd mogliśmy oglądać pierwszy gameplay z kampanii dla jednego gracza, ale wiele osób najbardziej czeka na oficjalne wieści dotyczące trybu multiplayer.