Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2013, 10:00

autor: Góral

Call of Duty: Ghosts na pierwszych screenach. Mamy nagrania wideo z polskimi napisami

Firma Activision, wydawca gry Call of Duty: Ghosts, wczoraj oficjalnie ujawniła nową odsłonę popularnej serii strzelanek. Opublikowano także nowe screeny, a pierwszy trailer i kulisy produkcji przetłumaczyliśmy dla Was na język polski (napisy).

Wczoraj wieczorem ujawniono konsolę Xbox One i przy okazji zaprezentowano kilka gier, w tym Call of Duty: Ghosts. Dzisiaj mamy dla Was pierwsze screeny i spolszczone (napisy) nagrania wideo dotyczące nadchodzącej produkcji.

Wiemy już, że kolejna odsłona najpopularniejszej obecnie serii strzelanek otrzyma zupełnie nową technologię, która ma zapewnić wysokiej jakości oprawę graficzną, wyświetlaną w 60 klatkach na sekundę. Bardzo ciekawie zapowiada się fabuła, ze scenariuszem napisanym przez Stephena Gaghana, laureata Oscara za film Traffic. Historia rozgrywać ma się w zupełnie nowych realiach, w świecie w którym Stany Zjednoczone przestały być światową potęgą. Gracz wciela się w jednego z członków specjalnego oddziału Ghosts, złożonego z elitarnych żołnierzy, walczących o lepsze jutro.

Powyższy dziennik dewelopera zdradza znacznie więcej szczegółów na temat nowego silnika, historii i nie tylko. Dodatkowo warto zerknąć do naszej zapowiedzi napisanej przez Jordana, który kilka dni temu był na zamkniętym pokazie Call of Duty: Ghosts. Na koniec przygotowaliśmy dla Was kilka screenów prezentujących nadchodzący hit.

Call of Duty: Ghosts będzie napędzany przez nowy silnik. - Call of Duty: Ghosts na pierwszych screenach. Mamy nagrania wideo z polskimi napisami - wiadomość - 2013-05-22
Call of Duty: Ghosts będzie napędzany przez nowy silnik.
Call of Duty: Ghosts ukaże się w listopadzie bieżącego roku. - Call of Duty: Ghosts na pierwszych screenach. Mamy nagrania wideo z polskimi napisami - wiadomość - 2013-05-22
Call of Duty: Ghosts ukaże się w listopadzie bieżącego roku.

Seria Call of Duty ukazuje się od 2003 roku, kiedy to na rynku zadebiutowała pierwsza odsłona gry. Prawdziwy szał na tę markę zapanował po premierze Call of Duty 4: Modern Warfare z 2007 roku. Od tego momentu kolejne odsłony rok w rok biją rekordy popularności, niszcząc pod względem sprzedaży inne gry, a także najpopularniejsze filmy i książki. Premiera Call of Duty: Ghosts odbędzie się 5 listopada bieżącego roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, a także komputerach PC. Daty debiutu edycji dedykowanych PlayStation 4 i Xbox One nie są jeszcze znane, tak samo jak termin ukazania się w sklepach tych urządzeń.