Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2013, 18:09

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Take On Mars już dostępne w ramach Steam Early Access

Od dzisiaj można grać we wczesną wersję Take On Mars, symulatora łazika kosmicznego autorstwa studia Bohemia Interactive. Tytuł jest dostępny w ramach programu Early Access na platformie Steam.

Od dzisiaj gracze mogą zagrywać się we wczesną wersję gry Take On Mars - Take On Mars już dostępne w ramach Steam Early Access - wiadomość - 2013-08-01
Od dzisiaj gracze mogą zagrywać się we wczesną wersję gry Take On Mars
Take On Mars w skrócie:
  • Rozgrywka polega na poruszaniu się pojazdem badawczym na Marsie i wykonywaniu różnych zadań
  • Gracze od dzisiaj mogą testować wersję alfa gry
  • Tytuł jest dostępny w ramach usługi „Wczesny dostęp” za 9,99 euro (ok. 43 zł)

Zgodnie z obietnicą studio Bohemia Interactive (twórcy serii Operation Flashpoint, ArmA) udostępniło dzisiaj w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam wczesną wersję symulacyjnej gry Take On Mars wszystkim graczom, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe. Tytuł kosztuje 9,99 euro (ok. 43 zł) i każdy nabywca nie musi czekać do czasu wydania finalnego produktu, tylko może zaangażować się w jego powstawanie. Gra (wersja steamowa) jest dostępna w tej samej cenie także na oficjalnej stronie internetowej czeskiego producenta.

Dzięki zaoferowaniu graczom wczesnego dostępu gra będzie regularnie aktualizowana i poprawiana wedle sugestii testujących i usterek przez nich zgłaszanych. To z ich pomocą twórcy chcą stworzyć możliwe jak najbardziej dopracowanego symulatora łazika kosmicznego. Produkcja oferuje kampanię (tzw. program badawczy), odrębne scenariusze oraz edytor narzędzi. W późniejszym czasie będzie ona zintegrowana z usługą Steam Workshop, a modderzy mogą liczyć na wsparcie twórców. Więcej informacji o Take On Mars znajdziecie w naszym poprzednim newsie.

Gra oferuje m.in. dynamiczny system uszkodzeń - Take On Mars już dostępne w ramach Steam Early Access - wiadomość - 2013-08-01
Gra oferuje m.in. dynamiczny system uszkodzeń

Produkcja pojawiła się w angielskiej wersji językowej, a dostęp do wersji alfa otrzymają oczywiście także gracze, którzy zdecydują się na złożenie pre-ordera po 1 sierpnia.