Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2013, 19:40

autor: Ender

Battlefield 4 – nowe daty startu otwartych testów beta

Electronic Arts podało nowe daty startu otwartych testów beta gry Battlefield 4. Wiemy też z jakim wyprzedzeniem w testach wezmą udział posiadacze kont premium w Battlefield 3 oraz gry Medal of Honor Warfighter, a także osoby składające pre-ordery na edycję deluxe Battlefield 4.

Battlefield 4 będzie zapewne jednym z najlepiej sprzedających się tytułów tej jesieni - Battlefield 4 – nowe daty startu otwartych testów beta - wiadomość - 2013-09-17
Battlefield 4 będzie zapewne jednym z najlepiej sprzedających się tytułów tej jesieni

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o rozpoczynających się otwartych beta-testach Battlefield 4, a dziś Electronic Arts podało nowe szczegóły związane z tym wydarzeniem. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, testy dla wszystkich zainteresowanych zostaną otwarte dopiero czwartego października, a nie pierwszego jak początkowo podawano. Od tego dnia z betą będą mogli bawić się już jednak posiadacze gry konta premium w Battlefield 3, zamawiający Battlefielda 4 w wersji Digital Deluxe oraz nabywcy gier Medal of Honor Warfighter Digital Deluxe i Medal of Honor Warfighter Limited Edition. Warto dodać, że podane daty nie są jeszcze ostateczne i w przypadku problemów deweloperzy rezerwują sobie prawo do ich zmiany. Beta zostanie udostępniona równocześnie na komputerach PC (platforma Origin) oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

W trakcie rozgrywki gracze będą mieli okazję pobawić się na mapie Oblężenie Szanghaju, biorąc udział w zmaganiach w trybie Podbój (ang. Conquest) oraz Dominacja (ang. Domination). Przedsmak tego, co czeka na fanów serii w becie oraz ostatecznej wersji gry możemy zobaczyć w opublikowanym właśnie nowy trailerze, poświęconym w całości multiplayerowi. Twórcy wymieniają w nim najważniejsze cechy rozgrywek sieciowych, które zaoferują w sumie 10 różnych map i 7 trybów zabawy.

Battlefield 4 ukaże się w Polsce 31 października, zarówno na komputerach PC i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Miesiąc później do sklepów trafią wersje na konsole nowej generacji. W Europie, 22 listopada tytuł ukaże się na Xboksie One, a w tydzień później na PlayStation 4. Dzięki zapowiedzianej opcji transferu statystyk, gracze będą mogli przenieść swoje konta pomiędzy wersjami produkcji na platformach Sony oraz Microsoftu.

  1. Graliśmy w Battlefield 4 - seria wypływa na szerokie morza
  2. Oficjalna strona internetowa gry Battlefield 4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.