Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2012, 21:49

autor: luckie

Battlefield 3: Decydujące Starcie – nowe szczegóły o piątym dodatku DLC

Piąty duży dodatek do gry Battlefield 3, zatytułowany Decydujące Starcie, nastawiony będzie na dynamiczną akcję. Studio EA DICE zaoferuje fanom m.in. cztery nowe mapy, motocykle oraz możliwość sprawdzenia swoich sił w trybie Capture the Flag.

Battlefield 3: Decydujące Starcie to przede wszystkim dynamiczna akcja z motocyklami w roli głównej - Battlefield 3: Decydujące Starcie – nowe szczegóły o piątym dodatku DLC - wiadomość - 2012-12-21
Battlefield 3: Decydujące Starcie to przede wszystkim dynamiczna akcja z motocyklami w roli głównej
Battlefield 3: Decydujące Starcie
  • Platformy: PC, X360, PS3
  • Cztery nowe mapy nastawione na szybką akcję
  • Dodatek wprowadzi motocykle, nowy lekki pojazd i samolot transportowy
  • Pojawi się tryb Capture the Flag
  • Cena prawdopodobnie wyniesie 44,90 zł

Zgodnie z obietnicą, studio EA DICE odda w ręce graczy jeszcze jeden, piąty dodatek DLC do Battlefield 3. Decydujące Starcie będzie różniło się od tego, do czego zdążyli przywyknąć fani strzelaniny ze stajni Electronic Arts, wprowadzając do rozgrywki elementy nastawione na szybką akcję.

Cztery obszerne mapy pojawiające się w dodatku, zaprojektowane zostały w taki sposób, by wymusić dynamiczne starcia. Osiągnięte to będzie m.in. dzięki wprowadzeniu motocykli i nowego rodzaju lekkich pojazdów. Będą one dostarczane na pole bitwy na pokładzie samolotów transportowych. Powróci również tryb Capture the Flag, nieobecny w serii od czasów konsolowego Battlefield 2: Modern Combat.

Niedawno firma EA Polska obniżyła sugerowane ceny gry Battlefield 3 i dodatków do niej. Można się zatem spodziewać, że za Decydujące Starcie zapłacimy 44,90 zł. Podobnie jak w wypadku pozostałych dużych rozszerzeń, posiadacze Battlefield 3: Premium (do nabycia w cenie 179 zł) otrzymają Decydujące Starcie bez dalszych opłat. Ponadto pakiet Premium zapewni wcześniejszy (o dwa tygodnie) dostęp do dodatku. Nie wiemy, kiedy dokładnie rozpoczniemy zabawę z ostatnim zapowiadanym DLC do Battlefield 3, ale jeśli wierzyć wcześniejszym założeniom, stanie się to w marcu 2013 roku.