Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2016, 19:05

autor: Adrian Werner

Battlefield 1 - obejrzyj pierwszy zwiastun kampanii fabularnej

Studio DICE i firma Electronic Arts udostępniły nowy zwiastun strzelanki Battlefield 1. Jest to pierwszy materiał wideo z tego projektu, który pokazuje w akcji kampanię fabularną.

Do premiery Battlefield 1 pozostał niecały miesiąc. Od czasu ujawnienia gry w maju obejrzeliśmy już długie godziny materiałów video z tego projektu, a trzynaście milionów fanów wzięło udział w zakończonych niedawno otwartych beta testach. Do tej pory jednak wszystko, co udostępnili autorzy, ograniczało się do trybu multiplayer. Teraz wreszcie uległo to zmianie i studio DICE opublikowało pierwszy zwiastun kampanii fabularnej.

Marka Battlefield zawsze oferowała bardzo udane tryby multiplayer, a otwarta beta, pomimo generalnego niedopracowania, nie dała powodów do obaw, że tym razem będzie inaczej. Inaczej sprawa ma się w przypadku samotnych rozgrywek, które zazwyczaj mocno kulały. Wyjątkiem był cykl poboczny Battlefield: Bad Company zapewniający ciekawe fabuły z sympatycznymi postaciami.

Potem było jednak znacznie gorzej i tryby dla pojedynczego gracza w Battlefield 3, Battlefield 4 i Battlefield: Hardline pozostawiały sporo do życzenia. Mamy nadzieję, że tym razem autorzy staną na wysokości zadania i wreszcie dostarczą nam autentycznie dobrą kampanię.

Battlefield 1 - obejrzyj pierwszy zwiastun kampanii fabularnej - ilustracja #2

Przypomnijmy, że Battlefield 1 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi do sprzedaży 21 października tego roku. Zgodnie z tradycjami serii, rodzimy oddział firmy Electronic Arts przygotuje pełną polską wersję językową.

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera spowodowała, że ostatnio co chwila dostajemy nowe informacje związane z grą. W zeszłym tygodniu poznaliśmy wymagania sprzętowe wersji pecetowej, a dzień później ujawniono pełną listę trybów i map. Natomiast wczoraj udostępniono konkrety odnośnie dziesięciogodzinnej wersji trial, która zostanie udostępniona użytkownikom EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC).

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Battlefield 1 – koń, jaki jest, każdy widzi (zapowiedź)
  3. Battlefield 1 - kompendium wiedzy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield 1

Battlefield 1