Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2016, 20:16

autor: Góral

Zmiany w sklepie Games Republic - polskie ceny, darmowy Spacecom i nie tylko

Firma 11 bit studios uruchomiła polską wersję sklepu Games Republic. Na dobry początek przygotowano sporą wyprzedaż gier, a dodatkowo jedna z nich, Spacecom, rozdawana jest za darmo.

W sklepie cyfrowej dystrybucji Games Republic należącym do studia 11 bit zaszły spore zmiany. Firma otworzyła bowiem pierwszą regionalną wersję platformy, dostępną dla klientów z Polski. Oznacza to, że od teraz zakupów u rzeczonego sprzedawcy dokonujemy w rodzimym języku. Przetłumaczono całe menu, opisy wybranych produkcji, z pomocą techniczną również można się komunikować w naszym języku. Mało tego, z polskimi przedstawicielami sklepu możecie kontaktować się też w mediach społecznościowych. Wszystko to uzupełnia oczywiście wprowadzenie złotówek, jako głównej waluty obowiązującej w sklepie i lokalnych metod płatności.

„W Games Republic działamy globalnie, ale myślimy również lokalnie. Wiemy, że jeśli robisz zakupy w Internecie chcesz korzystać ze znanych Ci metod płatności, jak i płacić we własnej walucie. Chcemy by użytkownicy Games Republic na całym świecie czuli się w naszym serwisie "jak u siebie". Otwarcie się na polski rynek to nasz pierwszy krok w tym kierunku” – powiedział Łukasz Kukawski, szef marketingu w Games Republic.

Zmiany w sklepie Games Republic - polskie ceny, darmowy Spacecom i nie tylko - ilustracja #1

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż każda osoba, która zarejestruje się w sklepie i potwierdzi swoje konto oraz zapisze się do newslettera, otrzyma kosmiczną strategię Spacecom za darmo. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że na dobry początek istnienia polskiej wersji Games Republic przygotowano jesienną wyprzedaż gier.

Wybrane oferty promocji: