Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2013, 08:59

autor: Góral

Batman: Arkham Origins po polsku na prawie wszystkich platformach sprzętowych

Polski dystrybutor gry Batman: Arkham Origins, firma Cenega, poinformował, że tytuł trafi 25 października do sklepów w rodzimej wersji językowej (napisy). Niestety edycja dedykowana handheldowi PS Vita - Batman: Arkham Origins Blackgate - nie zostanie spolszczona.

Kilka dni temu firma Cenega poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty gier Batman: Arkham Origins i Batman: Arkham Origins Blackgate. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nowe przygody Człowieka Nietoperza w wersji na „duże” konsole i komputery PC ukażą się w polskiej wersji językowej (napisy).

Batman: Arkham Origins ukaże się po polsku także na konsoli Wii U. - Batman: Arkham Origins po polsku na prawie wszystkich platformach sprzętowych - wiadomość - 2013-08-05
Batman: Arkham Origins ukaże się po polsku także na konsoli Wii U.

Co ciekawe, dotyczy to wszystkich platform sprzętowym, w tym także Wii U, które nie cieszy się zbytnią popularnością w naszym kraju. Natomiast Blackgate na handhelda PlayStation Vita trafi na rynek w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Wartym odnotowania jest również fakt, że do każdego zamówienia przedpremierowego, a także całego premierowego Batman: Arkham Origins, dodawana jest grywalna postać Deathstroke’a.

Ostatnio okazało się, że tytuł po raz pierwszy w historii serii zaoferuje zmagania w multiplayerze, o czym szerzej pisaliśmy w tym miejscu. Jednocześnie zachęcam do zapoznania się z naszymi wrażeniami z rozgrywki, przygotowanymi przez UV.

Premiera obu produkcji w Polsce nastąpi 25 października. Batman: Arkham Origins ukaże się w sugerowanej cenie detalicznej 139,99 zł (PC) i 239,99 zł (konsole). Tytuł oczywiście można nabyć za mniejszą kwotę, między innymi w Sklepie Gry-OnLine. Warto także porównać oferty poszczególnych sprzedawców.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.