Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 1 sierpnia 2013, 15:48

Batman: Arkham Origins w planie wydawniczym firmy Cenega

Deathstroke – grywalna postać – za darmo dla wszystkich zamawiających w preorderze i kupujących nakład premierowy! Po raz pierwszy w historii serii tryb gry wieloosobowej!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że w planie dystrybucyjnym firmy pojawiła się gra Batman: Arkham Origins. Gra ukaże się 25 października w polskiej wersji językowej (napisy) na PC z Windows, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii U. Tego samego dnia pojawi się również gra Batman: Arkham Origins Blackgate w angielskiej wersji językowej na przenośną konsolę PlayStation Vita. Dla wszystkich zamawiających grę w preorderze lub kupujących egzemplarz z nakładu premierowego DLC z grywalną postacią, Deathstrokiem, za darmo (oferta nie dotyczy wersji na PS Vita)!

Batman: Arkham Origins w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Batman: Arkham Origins cofa fabułę gry o kilka lat przed wydarzenia znane z wielokrotnie nagradzanych Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City, a także znacznie rozszerza świat gry. Akcja rozgrywa się w mieście, w którym nie doszło jeszcze do kulminacyjnego wzrostu przestępczości. Młody, nieukształtowany jeszcze Batman staje u progu kariery pogromcy kryminalistów, która ostatecznie zdefiniuje go jako Mrocznego Rycerza. W czasie postępu gry bohater po raz pierwszy spotka wiele ważnych postaci, z którymi zawiąże decydujące relacje…

Batman: Arkham to najwyższej jakości marka gier wideo i dla tego jesteśmy dumni, że możemy rozwinąć to uniwersum w Batman: Arkham Origins” powiedział Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „WB Games Montreal ma niezwykle utalentowany zespół, który dzięki współpracy ze studiem Rocksteady dostarczy graczom głębokich i niezwykle wciągających emocji.”

„Przygotowanie Batman: Arkham Origins, nowego rozdziału tego niezwykle popularnego brandu , to dla WB Games Montreal prawdziwy zaszczyt” – powiedział Reid Schneider, wiceprezes i producent wykonawczy w WB Games Montréal. „Jesteśmy wielkimi fanami tej marki i czujemy się zobowiązani do stworzenia historii, która da graczom jeszcze więcej tego, co kochają, a także szansę na grę młodszym Batmanem w całkowicie nowej opowieści i w niezwykle rozbudowanym świecie”.

Batman: Arkham Origins oparty jest na licencji DC Comics.

Cechy gry:

  1. Nowy rozdział w historii Arkham, którego akcja rozgrywa się 5-7 lat przed wydarzeniami znanymi z Arkham Asylum.
  2. Batman i Joker spotykają się po raz pierwszy; zawiązuje się przymierze pomiędzy Batmanem a komisarzem Gordonem.
  3. Obszar do eksploracji jest dużo większy niż w Batman Arkham City z nieodkrytymi wcześniej miejscami Arkham.
  4. Po raz pierwszy w serii tryb gry wieloosobowej na PC, PS3 oraz Xbox 360, stworzony przez weteranów rynku – studio Splash Damage.
  5. Nowi przeciwnicy, gadżety, wyzwania i misje poboczne!