Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 marca 2015, 15:28

autor: Góral

Badland – skrzydlate stworki z nową aktualizacją wleciały do mobilnej perełki tygodnia

Uznana mobilna gra Badland od studia Frogmind została ostatnio zaktualizowana o nowe poziomy, misje i osiągnięcia. W związku z tym postanowiliśmy przypomnieć Wam o tej znakomitej produkcji.

Dostępna na urządzeniach mobilnych od 2013 roku gra Badland doczekała się kolejnej aktualizacji. Tym razem jest ona całkiem spora i wnosi do rozgrywki dziesięć nowych poziomów Daydream, trzydzieści misji oraz kilka dodatkowych osiągnięć. Jest to więc znakomita okazja, by zaznajomić Was z tym tytułem, o ile oczywiście jeszcze w niego nie graliście.

Zasady zabawy są bardzo proste, gdyż naszym celem podczas rozgrywki jest przedostanie się czarnym zwierzakiem (oraz jego kolegami dołączającymi do nas podczas gry) do końca każdego z około stu dostępnych poziomów. Naturalnie twórcy przygotowali rozmaite pułapki i niebezpieczeństwa, który należy omijać, by cało dotrzeć do mety. Niby nic, ale to w zupełności wystarcza do świetnej i wciągającej rozrywki.

Oprócz trybu single player, zapewniającego według twórców około piętnaście godzin zabawy, możemy także uczestniczyć w zmaganiach w ramach współpracy oraz multiplayerze dla maksymalnie czterech osób na jednym urządzeniu. Dodatkowo produkcja może się pochwalić pełnym wsparciem dla kontrolerów oraz przyciągającą oczy klimatyczną oprawą graficzną.

Jak na grę dedykowaną urządzeniom mobilnym jest to całkiem rozbudowana produkcja. Nic dziwnego więc, że swego czasu została doskonale przyjęta przez światowe media. Tytuł został doceniony m.in. przez redaktorów serwisów Destructoid (9/10), Touch Arcade (4,5/5), 148Apps (4,5/5) czy też Gamezebo (4/5).

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że twórcy ze studia Frogmind zapowiedzieli w styczniu bieżącego roku Badland: Game of the Year Edition, czyli ulepszone wydanie oryginalnej wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation Vita i Wii U oraz pecety.