Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2021, 09:23

Back 4 Blood z trybem offline; twórcy ujawnili plany rozwoju gry

Studio Turtle Rock ujawniło plany rozwoju Back 4 Blood. Gra otrzyma m.in. tryb offline oraz nowy wariant kooperacyjny.

Niedługo minie miesiąc od premiery Back 4 Blood. Studio Turtle Rock uznało, że najwyższy czas ujawnić plan dalszego rozwoju produkcji, obejmujący zarówno aktualizacje, jak i płatne dodatki. Te zapowiedzi uwzględniają sporo elementów, o które prosili gracze, w tym możliwość zabawy w trybie offline.

Nadchodzące darmowe nowości w Back 4 Blood

PLANY DOTYCZĄCE AKTUALIZACJI I DARMOWEJ ZAWARTOŚCI:
  • listopad 2021: poprawki błędów i ogólne ulepszanie gry,
  • grudzień 2021: tryb offline, nowe linie zaopatrzenia, strefa treningowa, świąteczny event, dodatkowe karty,
  • 2022 rok: nowy poziom trudności, dodatkowy tryb co-op, kolejne karty oraz ulepszony system walki w zwarciu.

W tym miesiącu autorzy skoncentrują się na ulepszaniu gry oraz usuwaniu błędów technicznych. W grudniu otrzymamy nowe linie zaopatrzenia, strefę treningową oraz świąteczny event. Do tego dojdą niedostępne wcześniej karty, z których część należeć będzie do zupełnie nowego typu.

Pod koniec roku mamy również otrzymać możliwość zabawy trybie offline z pełnym postępem w ramach kampanii. Ta nowość ucieszy wielu graczy. Obecnie walka solo wymaga połączenia z Internetem, a co gorsza, podczas takich rozgrywek progres nie jest zapisywany.

Z kolei w przyszłym roku aktualizacje wprowadzą do gry nowy poziom trudności, dodatkowe karty oraz kolejny tryb kooperacyjny. Możemy także spodziewać się dalszych ulepszeń rozgrywki, w tym przebudowy systemu walki w zwarciu.

Back 4 Blood z trybem offline; twórcy ujawnili plany rozwoju gry - ilustracja #1

Płatne dodatki

Z płatnych atrakcji na przyszły rok zaplanowano premierę trzech dużych dodatków. Pierwszy z nich nosi tytuł Tunnels of Terror. Osoby, które kupią przepustkę sezonową, mogą spodziewać się także nowych postaci, wrogów, broni, aktywności, kart oraz unikalnych skórek.

Przypomnijmy, że Back 4 Blood zadebiutowało 12 października tego roku. Gra ukazała się równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Na pecetach, XONE i XSX produkcja dostępna jest także w ramach abonamentu Game Pass.

  1. Back 4 Blood – poradnik do gry
  2. Strona internetowa Back 4 Blood
  3. Strona internetowa Turtle Rock Studios