Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2021, 10:35

Premiera Forza Horizon 5 - gra już dostępna za 4 zł w Game Pass

Forza Horizon 5 w końcu pojawiła się na rynku i przyciągnęła uwagę masy graczy. W tytuł zagracie również za pośrednictwem Xbox Game Passa.

W SKRÓCIE:
  • Od kilku godzin Forza Horizon 5 dostępna jest już dla wszystkich graczy, również dla subskrybentów Xbox Game Pass.
  • W dniu swojej premiery Forza Horizon 5 przyciągnęła uwagę olbrzymiej liczby osób.
  • W grze bawiło się jednocześnie ponad milion graczy.

O tym, że Forza Horizon 5 była niesamowicie wyczekiwanym tytułem wiemy nie od dziś. Przedpremierowo grę uruchomiły setki tysięcy graczy, którzy skorzystali z wczesnego dostępu będącego jedną z atrakcji edycji Premium. Teraz grę mogą już przetestować wszystkie osoby, które zakupiły ją w podstawowej wersji lub posiadają subskrypcję Xbox Game Pass.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Forza Horizon 5 jest grywalna od kilku godzin, aczkolwiek pliki gry można było pobrać już wcześniej (tzw. preload). Sprawiło to, że około północy czasu polskiego w grze bawiła się cała masa graczy. Według dostępnych w grze rankingów ich liczba przekroczyła 1,4 miliona. Jak widać, twórcy ze studia Playground Games nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów.

Premiera Forza Horizon 5 - gra już dostępna za 4 zł w Game Pass - ilustracja #1

Wysoka popularność gry nie jest niczym dziwnym, gdy spojrzymy na to, jak dobrze radzi sobie w ostatnich latach ta marka. Poprzednie odsłony serii wyznaczyły nowe standardy dla gier wyścigowych. „Piątka” z kolei została uznana przez recenzentów za jedną z najlepszych produkcji bieżącego roku. Warto więc dać jej szansę i zwiedzić meksykańskie peryferie.

Forza Horizon 5 dostępna jest na pecetach oraz Xboksach One i Series S/X. Na PC tytuł zakupić możecie za pośrednictwem Microsoft Store lub Steama. Gra dostępna jest również w usłudze Xbox Game Pass, którą aktualnie możecie przetestować za zaledwie 4 złote. Za tę kwotę otrzymacie 3-miesięczny dostęp do usługi.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.