Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2018, 13:05

autor: AlexB

Assassin's Creed zawitało do For Honor i ekranizacja Uncharted znów bez reżysera - wieści

Dziś piszemy o gościnnym występie asasynów w grze For Honor oraz rezygnacji Shawna Levy'ego z funkcji reżysera ekranizacji cyklu Uncharted. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wydarzenie For The Creed w For Honor

Firma Ubisoft ma doświadczenie w crossoverach. Wystarczy wspomnieć niedawny gościnny występ Sama Fishera w grze Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Tym razem francuski gigant przygotował niespodziankę dla fanów cyklu Assassin's Creed, pogrywających jednocześnie w For Honor. W tytule tym rozpoczęło się wydarzenie For The Creed. Do 10 stycznia na polach bitew produkcji z 2017 roku zetrą się zarówno legendarni zabójcy, jak i ich odwieczni wrogowie, czyli Templariusze. Tło fabularne eventu poznacie oglądając poniższy zwiastun, którego narratorem jest sam Warren Vidic.

Wydarzenie For The Creed to nie tylko nowe mapy, modele postaci, przedmioty kosmetyczne, animacje (tak, jest obecny słynny Skok Wiary) czy efekty graficzne symulujące błędy w Animusie. W jego ramach w For Honor pojawił się również tryb Assassini e Templari. Jest to wariacja na temat klasycznej Dominacji 4v4. Zadaniem w niej jest przejmowanie kolejnych stref, co pozwoli na przywołanie do walki Ezio Auditore da Firenze oraz Cesara Borgię, czyli bohaterów doskonale znanych z renesansowej trylogii Assassin's Creed.

Ponadto do 10 stycznie będzie trwał konkurs na stworzenie krótkiego filmiku oraz napisanie opowiadania utrzymanych w klimatach crossovera For The Creed. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Ekranizacja Uncharted traci reżysera (znowu)

Wydawało się, że planowana od wielu lat ekranizacja cyklu Uncharted w końcu dojdzie do skutku. Scenariusz jest już gotowy od dwóch lat, poznaliśmy nazwisko aktora, który wcieli się w Nathana Drake'a (będzie nim Tom Holland, znany szerzej jako nowe wcielenie Spider-Mana), a całość miał wyreżyserować Shawn Levy (w dorobku m.in. Noc w muzeum, Giganci ze stali). Rozpoczęcie zdjęć powinno więc być tylko kwestią czasu. Niestety, jak podaje The Hollywood Reporter, Levy zdecydował się opuścić projekt na rzecz komedii Free Guy z Ryanem Reynoldsem w roli głównej.

Projekt ekranizacji Uncharted bez wątpienia można nazwać pechowym. - Assassin's Creed zawitało do For Honor i ekranizacja Uncharted znów bez reżysera - wieści - wiadomość - 2018-12-21
Projekt ekranizacji Uncharted bez wątpienia można nazwać pechowym.

Oznacza to, że ekranizacja Uncharted została bez reżysera już po raz czwarty. Wcześniej za projekt mieli odpowiadać David O. Russel (American Hustle, Poradnik pozytywnego myślenia), Neil Burger (Iluzjonista, Jestem Bogiem) oraz Seth Gordon (Baywatch. Słoneczny patrol). Kto będzie następcą Levy'ego? Tego na razie nie wiemy. Jeśli jednak firmie Sony zależy na tym, by nie opóźniać jeszcze bardziej produkcji, jego nazwisko powinniśmy poznać w ciągu najbliższych miesięcy.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Senran Kagura Burst Re:Newal
 2. Life is Strange 2
 3. Jump Force
 4. Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm
 5. Frostpunk
 6. Degrees of Separation
 7. Car Wash Simulator
 8. PlanetSide Arena
 9. BlockStarPlanet
 10. Bladed Fury

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Shadow of the Tomb Raider Filar
 2. SpellForce 3: Soul Harvest zwiastun #1
 3. DiRT Rally 2.0 Wyścig przez epoki
 4. Population Zero zwiastun #1
 5. Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2 gameplay #1
 6. Farming Simulator 19 kształtowanie krajobrazu
 7. Dragons: Dawn of New Riders zwiastun #1
 8. Control Najstarszy dom
 9. PlanetSide Arena zwiastun #1
 10. Car Wash Simulator zwiastun #1
 11. ATOM RPG zwiastun na premierę
 12. Tony Hawk's Skate Jam zwiastun #1
 13. Take Off: The Flight Simulator zwiastun #1
 14. Pagan Online gameplay #1
 15. Miscreated zwiastun na premierę