filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 maja 2017, 08:11

autor: Kamil Zwijacz

Tom Holland (nowy Spider-Man) zagra Nathana Drake’a

Według najnowszych informacji, Tom Holland, czyli nowy Spider-Man, wcieli się w Nathana Drake’a w filmowym Uncharted. Obraz ma być prequelem do wydarzeń przedstawionych w grach.

Poznaliśmy kolejne informacje dotyczące filmu Uncharted. W serwisie Deadline ujawniono, że w rolę Nathana Drake’a wcieli się Tom Holland. Aktor ten największy rozgłos zdobył dzięki roli w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, gdzie zagrał Spider-Mana. Natomiast za kilka tygodni zadebiutuje Spider-Man: Homecoming, oczywiście z nim w roli głównej. Kinowa adaptacja ma być prequelem growej serii i ujrzymy w niej młodego poszukiwacza przygód. Film został zainspirowany sekwencją z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, w której grając młodym Nathanem, poznaliśmy Sullivana.

Film Uncharted w skrócie:
  1. prequel growej serii;
  2. został zainspirowany sekwencją z młodym Nathanem w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a;
  3. głównego bohatera zagra Tom Holland.

Seria Uncharted to obecnie jedna z najpopularniejszych marek w portfolio firmy Sony Interactive Entertainment. Cykl doczekał się czterech głównych odsłon na konsole PlayStation 3 (pierwsze trzy części) i PlayStation 4 (Uncharted 4: Kres Złodzieja). Dodatkowo na handheldzie PlayStation Vita dostępne jest Uncharted: Złota Otchłań, a na smartfonach i tabletach znajdziecie Uncharted: Fortune Hunter.

Seria stworzona przez ekipę Naughty Dog opowiada o przygodach poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a, który chciał odnaleźć legendarne miasto Ubar, El Dorado czy skarb pirata Henry’ego Avery’ego. Oprócz emocjonujących kampanii singleplayer, w niektórych częściach znajduje się też multiplayer. W ostatniej odsłonie cyklu jest on dość mocno rozbudowany i cały czas rozwijany.

23 sierpnia bieżącego roku ukaże się samodzielny dodatek do czwórki, zatytułowany Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Będzie to ostatni projekt z serii stworzony przez studio Naughty Dog.

Tom Holland (nowy Spider-Man) zagra Nathana Drake’a - ilustracja #1

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.