Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4
Okładka Senran Kagura Burst Re:Newal (PC)
OkładkaSenran Kagura Burst Re:Newal (PC)

Senran Kagura Burst Re:Newal

Remake dwóch pierwszych odsłon serii Senran Kagrua, stworzonych z myślą konsoli Nintendo 3DS. Produkcja korzysta z szybkiego trójwymiarowego systemu walki, który wprowadzony został w grach Senran Kagura: Estival Versus oraz Senran Kagura: Shinovi Versus.

Akcji | TPP | ninja | beat 'em up | kooperacja | przygodowe gry akcji | slasher

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Senran Kagura Burst Re:Newal Premiera

18sty2019

PS4

22sty2019

PC

Gry podobne do Senran Kagura Burst Re:Newal

Bayonetta

Devil May Cry HD Collection

Senran Kagura Peach Ball

Senran Kagura Burst Re:Newal na PC i PS4 to trójwymiarowa gra akcji korzystająca z konwencji hack'and'slash i beat'em up. Produkcja jest kompleksowym remakiem dwóch pierwszych odsłon serii Senran Kagrua, które ukazały się na konsoli Nintendo 3DS (Senran Kagura oraz jej rozszerzona wersja pod tytułem Senran Kagura Burst). Za stworzenie gry odpowiada japońska firma MarvelousAQL oraz studio Honey Parade Games, które zostało założone w przez Kenichirego Takakiego, pomysłodawcę marki. Dodajmy, że cykl Senran Kagura to również oparte na grach komiksy, serial telewizyjny, słuchowiska radiowe, książki oraz niezliczona liczba gadżetów z wizerunkami bohaterek, które przez lata trafiły do fanów.

Fabuła

Senran Kagura Burst Re:Newal adaptuje pierwszą część cyklu, przedstawiając na nowo bohaterki oraz historię, która została rozszerzona w kolejnych produkcjach. Akcja gry umiejscowiona została we współczesnej Japonii. Pierwsza kampania, która pochodzi z gry Senran Kagura, śledzi losy pięciu bohaterek uczęszczających do tajnej akademii Hanzo szkolącej wojowniczki ninja, które pracują dla rządu oraz licznych organizacji dbających o pokój i bezpieczeństwo w kraju. Uczennice poznają w niej techniki walki oraz uczą się odpowiedzialności oraz lojalności. Jako ninja Hanzo zobowiązane są do wykonywania zadań służących dobru społeczeństwa oraz porządkowi. Rywalkami protagonistek są podopieczne akademii Hebijo, które reprezentują przeciwne wartości. Ninja wywodzące się z tej szkoły wykonują każde, nawet najgorsze zlecenie, pracując dla podejrzanych korporacji i organizacji przestępczych. Druga kampania, która oryginalnie wprowadzona została w Senran Kagura Burst, pozwala nam wcielić się w pięć najlepszych przedstawicielek Hebijo. Senran Kagura Burst Re:Newal oferuje również zestawy pojedynczych scenariuszy, w których możemy poznać lepiej każdą z grywalnych postaci.

Mechanika

Senran Kagura Burst Re:Newal porzuca model zabawy, który wykorzystany był w oryginałach na Nintendo 3DS. Twórcy zdecydowali się natomiast zaadaptować model walki wykorzystany w spin-offach Senran Kagura: Estival Versus, Senran Kagura: Shinovi Versus. Mamy więc tutaj do czynienia z klasyczną grą, korzystająca z formuły hack'and'slash i beat'em up, a także elementów znanych z serii Dynasty Warriors. W trakcie rozgrywki przemierzamy duże, często otwarte lokacje, przedstawiające różne fragmenty tajemniczej wyspy i walczymy z dużymi grupami przeciwników naraz. Wojowniczki mogą unikać ciosów, wyprowadzać kontrataki, skakać oraz swobodnie biegać. System walki oferuje różnego rodzaju kombosy, które odblokowujemy za zdobyte punkty doświadczenia. Postacie mogą także aktywować specjalną formę ninja, wyprowadzając wtedy ostateczne i najsilniejsze ataki. Gra posiada charakterystyczny system uszkodzeń, w którym rolę wskaźnika zdrowia pełnią także kostiumy bohaterek ulegające z czasem zniszczeniu.

Tryby gry

Senran Kagura Burst Re:Newal posiada rozległą kampanię dla pojedynczego gracza, a także tryb multiplayer, który oferuje kilka wariantów zabawy odziedziczonych po Senran Kagura: Estival Versus.

Kwestie techniczne

Senran Kagura Burst Re:Newal korzysta z trójwymiarowego silnika, użytego w Senran Kagura: Estival Versus oraz Senran Kagura: Peach Beach Splash. oferując rozgrywkę z obrazem w rozdzielczości full HD, wyświetlanym z prędkością 60 klatek na sekundę. Produkcja posiada ogromną liczbę opcjonalnych kostiumów i akcesoriów dla postaci, z których możemy dowolnie korzystać po ich odblokowaniu.

Ostatnia modyfikacja 12 kwietnia 2018

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-10  

Senran Kagura Burst Re:Newal cena w dniu premiery: 142,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Senran Kagura Burst Re:Newal

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Senran Kagura Burst Re:Newal Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core i5 2.8 GHz
 • 6 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 750 lub lepsza
 • 23 GB HDD
 • Windows 7
 • Zalecane:
 • Intel Core i5 3.5 GHz
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 Ti lub lepsza
 • 23 GB HDD
 • Windows 10
PS4
PC