Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2014, 11:44

autor: Góral

Assassin's Creed: Unity - zobacz 13 minut rozgrywki z wersji na XONE

Na kanale Connected Digital World w serwisie YouTube opublikowano kilkanaście minut rozgrywki z xboksowej wersji gry Assassin's Creed: Unity. Premiera produkcji odbędzie się w Polsce 13 listopada na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

Assassin's Creed: Unity w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji
  • Deweloper: Ubisoft Montreal (w pracach pomaga także kilka innych oddziałów)
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Polska data premiery: 13 listopada 2014 roku

Wyczekiwana gra akcji firmy Ubisoft, Assassin's Creed: Unity, doczekała się kolejnego nagrania z rozgrywką. Tym razem kilkunastominutowy gameplay z konsoli Xbox One, prezentujący fragmenty kampanii dla jednego gracza, opublikowano na kanale Connected Digital World w serwisie YouTube. Możemy na nim obejrzeć zarówno poruszanie się Arno po Paryżu, skradanie się, walkę, otwieranie skrzyni, czy też wybrane scenki przerywnikowe. Wszystko to wygląda bardzo obiecująco, co zresztą potwierdził UV w naszej ostatniej zapowiedzi Assassin's Creed: Unity. Po sprawdzeniu obszernej wersji demonstracyjnej, stwierdził on, ze tytuł ma szanse pokonać znakomite Assassin's Creed II. Premiera produkcji odbędzie się w Polsce 13 listopada na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC.

Arno głównym bohaterem gry Assassin's Creed: Unity. - Assassin's Creed: Unity - obejrzyj kilkanaście minut rozgrywki z wersji na Xboksa One - wiadomość - 2014-10-11
Arno głównym bohaterem gry Assassin's Creed: Unity.

Akcja Assassin's Creed: Unity rozegra się w czasach Rewolucji Francuskiej, w Paryżu. Gracze wcielą się w Arno - członka bractwa asasynów, starającego się odmienić losy społeczeństwa. Podczas przygody sporą rolę odegra templariuszka Elise, którą z głównym bohaterem łączy bliska więź.

Nowa odsłona uznanej serii przygodowych gier akcji jest pierwszą tworzoną z myślą o konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC. W związku z tym tytuł zaoferuje szereg nowych rozwiązań, w tym zmieniony system poruszania się postaci oraz technologię dzięki której wielki Paryż zamieszkiwany będzie przez tysiące postaci, a do sporej ilości budynków będzie można wchodzić, bez konieczności oglądania ekranów ładowania.

Oprócz tego w Assassin's Creed: Unity zabraknie tradycyjnego multiplayera znanego z kilku wcześniejszych odsłon. Zostanie on zastąpiony trybem współpracy dla czterech graczy. Więcej szczegółów dotyczących tej produkcji znajdziecie w naszym kompendium wiedzy.