Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 27 maja 2015, 12:01

autor: Jiker

Asphalt 8: Airborne z trasami na Teneryfie i kolejnymi maszynami

Mobilna gra wyścigowa Asphalt 8: Airborne doczekała się dużej aktualizacji, w ramach której wprowadzono do niej cztery trasy na Teneryfie oraz kolejne samochody, w tym Lamborghini Aventador. Firma Gameloft zwiększyła też limit graczy online do dwunastu.

Firma Gameloft przygotowała miłą niespodziankę dla fanów mobilnej gry wyścigowej Asphalt 8: Airborne. Produkcja doczekała się solidnej aktualizacji, która wprowadza m.in. nowe trasy oraz samochody. Póki co, nowościami mogą się cieszyć wyłącznie użytkownicy wersji na system iOS. W przeciągu kilku najbliższych dni update’u powinny się jednak również doczekać edycje na smartfony i tablety z Androidem oraz Windows Phone.

Dzięki aktualizacji udajemy się na słoneczną Teneryfę. Na wyspie wyznaczone zostały cztery efektowne wizualnie trasy, z poziomu których można podziwiać lokalne atrakcje. Do gry wprowadzano też osiem nowych samochodów. Na tę chwilę znamy dwa z nich: Lamborghini Aventador oraz Audi R8 LMS Ultra. Kolejne wozy zostaną odblokowane podczas ograniczonych czasowo wydarzeń w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Miłośnikom zmagań wieloosobowych do gustu przypadnie również podniesienie maksymalnej liczby uczestników sieciowej rywalizacji. Dotąd jednocześnie przez Internet mogło się bawić osiem osób – od teraz limit ten podskoczył do dwunastu użytkowników, co powinno znacząco zwiększyć dramaturgię sieciowych wyścigów. Na koniec należy jeszcze wspomnieć o atrakcji dotyczącej wyłącznie wybranych użytkowników wersji iOS, mianowicie dodanym wsparciu dla Apple Watch (wyłącznie w zakresie wyświetlania na ekranie zegarka powiadomień z gry).

Przypominam, że Asphalt 8: Airborne to kolejna odsłona mobilnego cyklu zręcznościowych gier wyścigowych studia Gameloft. W grze zasiadamy za kierownicą autentycznych wozów i pędzimy na złamanie karku – korzystając chętnie z dopalacza – po efektownych wizualnie trasach, umiejscowionych w różnych zakątkach świata. Obszerna kampania, wyzwania i sieciowy multiplayer zapewniają wiele zabawy. Tytuł wydano w modelu darmowym z mikropłatnościami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.