Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2017, 19:48

autor: Vergil

Armored Warfare pojawi się na PlayStation 4 w przyszłym roku

Armored Warfare, czyli odpowiedź firmy My.com na World of Tanks, zmierza na PlayStation 4. Produkcja zadebiutuje na konsoli Sony na początku przyszłego roku, o czym wydawca poinformował za pośrednictwem widowiskowego zwiastuna.

Dzisiejszy dzień upływa nam pod znakiem czołgów – po tym jak firma Wargaming.net poinformowała, że World of Tanks doczeka się fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, My.com ujawniło, że znajdujące się w jego portfolio Armored Warfare zmierza na PlayStation 4. Produkcja przygotowywana pierwotnie przez studio Obsidian Entertainment ma zadebiutować na konsoli Sony na początku przyszłego roku. Powyższemu ogłoszeniu towarzyszy widowiskowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Czy jednak dzieło „obsydianowej” ekipy nawiąże na konsolach walkę niczym równy z równym z przebojowym World of Tanks? Pomimo że na ostateczną odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, warto zauważyć, że bynajmniej nie mamy tu do czynienia ze starciem na miarę pojedynku Dawida i Goliata.

Armored Warfare ma bowiem czym się pochwalić – autorzy opracowali szereg zróżnicowanych trybów gry, w których możemy bawić się zarówno w pojedynkę, jak i ściśle współpracując z innymi graczami. Wśród nich bryluje oczywiście Global Operations, czyli swoista mieszanka PvP i PvE, oferująca starcia rozgrywane na rozległych polach bitew. Oprócz podstawowych i lekkich czołgów, do naszej dyspozycji twórcy oddają także opancerzone wozy bojowe, działa samobieżne i potężne niszczyciele. Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że na liście maszyn pojawia się polski PL-01.

Na pecetach prym wiedzie World of Tanks – czas pokaże, czy dzięki premierze konsolowej wersji Armored Warfare sytuacja ulegnie zmianie na platformie Sony. - Armored Warfare pojawi się na PlayStation 4 w przyszłym roku - wiadomość - 2017-08-18
Na pecetach prym wiedzie World of Tanks – czas pokaże, czy dzięki premierze konsolowej wersji Armored Warfare sytuacja ulegnie zmianie na platformie Sony.

Warto odnotować, że wczesna wersja omawianego tytułu ma zostać udostępniona szerszej publiczności na tegorocznych targach gamescom – chętni będą więc mogli położyć ręce na grywalnej wersji kodu.