Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 września 2014, 15:15

ArcheAge – wrażenia po becie. RozMMOwa o nadchodzącym MMORPG-u

W poniedziałek zakończyły się otwarte beta testy ArcheAge. Właściwa premiera gry odbędzie się już za tydzień. Zamierzacie dać szansę nowej grze MMO?

ArcheAge nadejdzie już za tydzień. - ArcheAge – wrażenia po becie. RozMMOwa o nadchodzącym MMORPG-u - wiadomość - 2019-02-06
ArcheAge nadejdzie już za tydzień.

Pierwsze i ostatnie otwarte beta testy ArcheAge dobiegły końca wczoraj wieczorem. Za tydzień we wtorek ruszy nareszcie długo wyczekiwane MMO (okaże się jeszcze czy serwery wytrzymają zainteresowanie; przy premierach massive’ów bywa z tym zazwyczaj niewesoło). Wraz ze zbliżającą się premierą gry, coraz częściej słuchać głosy graczy zaniepokojonych modelem finansowym, który wprowadzili twórcy. Nietrudno znaleźć też głosy przeciwne, mówiące, że ten model wcale nie zabije gry, co najwyżej utrudni ją małej, choć wpływowej grupie graczy hardcorowych. A Wy jak uważacie? Zamierzanie sprawdzić na własną rękę, jak wygląda ArcheAge?

  1. Krytyczny wobec modelu finansowego materiał od ZiggyD, zatwardziałego gracza hack’n’slashy
  2. Broniący i tłumaczący model płatności artykuł z serwisu mmorpg.com
ArcheAge – wrażenia po becie. RozMMOwa o nadchodzącym MMORPG-u - ilustracja #2

RozMMOwy to mini-cykl, w którym poruszać będziemy aktualne tematy dotyczące wszelakich massive’ów, po to, aby usłyszeć o Waszych doświadczeniach i przeczytać Wasze opinie. Po krótkiej, wakacyjnej przerwie wracamy do debaty.

  1. ArcheAge – nadchodzi najbardziej rozbudowane MMO ostatnich lat