Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 00:55

Anthem - zobacz w akcji nową markę BioWare

Konferencja firmy Microsoft dała nam wreszcie okazję, aby zobaczyć, jak w akcji prezentuje się Anthem, czyli RPG akcji będące nową marką studia BioWare.

Wczoraj podczas konferencji EA Play wyświetlono krótki teaser nowej marki studia BioWare zatytułowanej Anthem. Zgodnie z obietnicami twórców na prezentacji firmy Microsoft pokazano, jak ta gra prezentuje się w akcji.

To, co mogliśmy obejrzeć, potwierdza wcześniejsze domysły i spekulacje. Dostaniemy więc RPG akcji, z walką w stylu znanym z trzecioosobowych strzelanek. Podczas zabawy będziemy eksplorowali dynamiczny świat o otwartej strukturze bohaterami wyposażonymi w pancerze wspomagane. Zbroje te podzielone zostaną na kilka klas i kluczową rolę w rozgrywce odegra ich modyfikowanie.

Gra powstaje w oparciu o silnik Frostbite i prezentowała się w akcji znacznie bardziej imponująco niż korzystające z tej samej technologii Mass Effect: Andromeda. Produkcja położy duży nacisk na aspekt sieciowy, co zostanie zrealizowane w stylu znanym z Destiny oraz Tom Clancy's The Division.

Nie podano platform, ale prawie na pewno Anthem zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, gdyż podczas konferencji ludzie z Microsoftu nic nie wspomnieli o żadnej wyłączności.

  1. Oficjalna strona gry