Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2019, 10:30

autor: Serek

Anno 1800 na filmie porównującym ustawienia graficzne

Kanał Candyland opublikował kolejny materiał z porównaniem graficznym. Tym razem autorzy filmu zestawili ustawienia graficzne w grze Anno 1800. Różnice są widoczne gołym okiem.

Rewolucja przemysłowa miała swoje jasne i ciemne strony. - Anno 1800 na filmie porównującym ustawienia graficzne - wiadomość - 2019-01-30
Rewolucja przemysłowa miała swoje jasne i ciemne strony.

Premiera gry Anno 1800 została opóźniona. Tytuł ukaże się dopiero w kwietniu, a nie, jak pierwotnie planowano, 26 lutego. Autorzy zapewniają, że dzięki temu produkcja będzie możliwie „najlepszym Anno” już w dniu debiutu. Tezę tę od strony technicznej postanowili zweryfikować twórcy kanału Candyland, którzy pokazali różnice pomiędzy poszczególnymi ustawieniami graficznymi. W przypadku Anno 1800, które jest typowo pecetowym tytułem, zdecydowano się na porównanie ustawień niskich, wysokich oraz ultra wysokich. Poniżej możecie zobaczyć, jak produkcja wygląda w ruchu na różnych konfiguracjach graficznych.

Możemy dopatrzyć się kilku różnic. Na najwyższych ustawieniach możemy zobaczyć zdecydowanie więcej roślinności oraz wyraźniejsze kształty na zbliżeniach. Im wyższe ustawienia graficzne, tym bardziej naturalnie zachowuje się również woda. Jeżeli jesteście zainteresowani sprawdzeniem, jak Anno 1800 radzi sobie na Waszym sprzęcie, macie możliwość wzięcia udziału w zamkniętych beta-testach. Te ruszają już jutro, dlatego polecamy się pośpieszyć. Rejestracja prowadzona jest pod tym adresem. Anno 1800 trafi do sprzedaży 16 kwietnia 2019 roku. Produkcja trafi tylko na PC.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Anno 1800