Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2019, 09:46

autor: Aquma

Zobacz gameplay z Power Rangers Battle for the Grid

W sieci pojawiły się dwa nowe trailery Power Rangers: Battle for the Grid – bijatyki od studia nWay, opartej na licencji popularnego serialu dla dzieci i młodzieży. Na filmach można zobaczyć kilka fragmentów rozgrywki.

Nowe trailery Power Rangers: Battle for the Grid. - Zobacz trailery Power Rangers Battle for the Grid - wiadomość - 2019-01-30
Nowe trailery Power Rangers: Battle for the Grid.

POWER RANGERS: BATTLE FOR THE GRID W SKRÓCIE:

  1. Deweloper: nWay
  2. Wydawca: Hasbro Interactive
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: PS4, Xbox One, Switch, PC
  5. Data premiery: kwiecień 2019 (konsole), 2019 r. (PC)

Na portalu YouTube pojawiły się dwa ciekawe filmy prezentujące rozgrywkę w bijatyce Power Rangers: Battle for the Grid od studia nWay. Materiały są krótkie (łącznie trwają zaledwie 1,5 minuty), ale pozwalają wyrobić sobie ogólną opinię na temat nadchodzącej produkcji opartej na licencji znanego serialu dla dzieci i młodzieży.

Jak widać, omawiany tytuł jest tzw. bijatyką 2,5D – łączy klasyczną, dwuwymiarową rozgrywkę (twórcy chwalą się, że podstawy systemu walki są łatwe do opanowania, ale osiągnięcie mistrzostwa będzie wymagało pewnego wysiłku) z widowiskową, trójwymiarową oprawą. Na trailerach obserwujemy wojowników w kolorowych kostiumach, kilka plansz i sporo efektownych ataków. Grze z pewnością nie można odmówić klimatu charakterystycznego dla popularnego widowiska, w którego uniwersum została osadzona.

Power Rangers: Battle for the Grid zadebiutuje w kwietniu tego roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. W późniejszym terminie na rynku pojawi się także wydanie pecetowe. Produkcja będzie dostępna w dwóch edycjach – zwykłej (w cenie 19,99 dolarów, czyli około 75 zł) oraz kolekcjonerskiej (zawiera również przepustkę sezonową – oferującą dostęp do trzech nowych postaci oraz skórki – i kosztuje dwa razy więcej).

  1. Power Rangers: Battle for the Grid – strona oficjalna