Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2019, 18:42

autor: Vergil

Anno 1800 opóźnione

Firma Ubisoft ujawniła, że premiera gry Anno 1800 została opóźniona. Na otarcie łez wydawca poinformował o zbliżających się beta-testach, które potrwają przez pięć dni, a także opublikował zwiastun prezentujący najważniejsze elementy tej produkcji.

Studio Blue Byte oraz firma Ubisoft mają kiepską wiadomość dla wszystkich, którzy wyczekują premiery gry Anno 1800. Debiut tej produkcji został bowiem opóźniony, przez co w sklepach znajdziemy ją 16 kwietnia 2019 roku (a nie, jak pierwotnie zakładano, 26 lutego). Deweloperzy wierzą jednak, że ich dzieło otrzyma szlify niezbędne do tego, by już w dniu premiery stać się możliwie „najlepszym Anno”.

Jest jednak również dobra wiadomość, gdyż 31 stycznia startują zamknięte beta-testy gry, które potrwają do 4 lutego. Chętni na wzięcie w nich udziału mogą udać się pod ten adres, gdzie czeka ich proces rejestracji. Francuski wydawca opublikował krótki materiał wideo, na którym je zapowiada oraz prezentuje podstawowe elementy rozgrywki.

Ponadto autorzy przekonują, że mają jeszcze kilka asów w rękawie, w postaci nowego (i wciąż nieujawnionego) elementu gry, konkretów na temat trybu multiplayer oraz kampanii, a także fragmentów orkiestralnego soundtracku. Jak zatem widać, opóźnienie premiery gry Anno 1800 wcale nie oznacza, że przez najbliższe tygodnie w jej temacie będzie panować grobowa cisza. Poza tym twórcy zdradzili, że debiut ich dzieła będzie dopiero początkiem, a po premierze doczeka się ono nowej zawartości.

Korzystając z okazji, warto przypomnieć, że Anno 1800 nie jest jedyną strategią, nad którą pracuje niemiecka ekipa Blue Byte. Zespół tworzy bowiem będącą rebootem, ósmą odsłonę cyklu The Settlers, która jeszcze w tym roku powinna pojawić się na komputerach osobistych.

W Anno 1800 powołamy do życia miasto rodem z czasów rewolucji przemysłowej. - Anno 1800 opóźnione - wiadomość - 2019-01-25
W Anno 1800 powołamy do życia miasto rodem z czasów rewolucji przemysłowej.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Anno 1800
  2. Graliśmy w Anno 1800 – czy to będzie najpiękniejsza gra strategiczna?