Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2013, 19:50

autor: Góral

Angry Video Game Nerd Adventures - głosowanie na Steam Greenlight rozpoczęte

Na platformie Steam Greenlight rozpoczęło się głosowanie na niezależną grę platformową - Angry Video Game Nerd Adventures. Tytuł oparty jest na internetowym programie Angry Video Game Nerd, w którym James Rolfe w zabawny sposób recenzuje stare produkcje.

Na Steam Greenlight rozpoczęło się głosowanie na grę Angry Video Game Nerd Adventures, opartą na popularnym cyklu internetowych programów - Angry Video Game Nerd. Gra będzie platformówką nawiązująca do klasycznych, oldskulowych produkcji.

Angry Video Game Nerd Adventures - niezależna gra platformowa. - Angry Video Game Nerd Adventures - głosowanie na Steam Greenlight rozpoczęte - wiadomość - 2013-04-08
Angry Video Game Nerd Adventures - niezależna gra platformowa.

Sytuacja jest raczej niecodzienna, gdyż rzadko zdarza się, by tworzono gry na podstawie dokonań internetowego recenzenta starych gier. Tak się jednak stało w tym przypadku, a dodatkowo produkcja zapowiada się całkiem nieźle.

Za projekt odpowiedzialny jest niezależny deweloper - Freakzone Games. Tytuł jawi się jako klasyczna i zabawna gra platformowa. Twórcy zapowiadają 10 pełnych akcji układów, wiele grywalnych postaci, mnóstwo sekretów i kilka innych rzeczy. Jeżeli chcecie oddać swój głos na tę grę, to zapraszam na Steam. Premiera odbędzie się na komputerach PC w tym roku.

Angry Video Game Nerd to internetowy cykl programów, w których James Rolfe, twórca inicjatywy, w zabawny sposób prezentuje oldskulowe gry wideo. Kolejne odcinki nadawane są na stronach Cinemassacre, ScrewAttack i GameTrailers. Na lato bieżącego roku planowany jest film pełnometrażowy - Angry Video Game Nerd: The Movie.