Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2013, 09:56

autor: Góral

Angry Birds - w poniedziałek poznamy kolejną odsłonę serii

Firma Rovio poinformowała, że w najbliższy poniedziałek zapowie nową odsłonę serii Angry Birds. Opublikowany obrazek sugeruje, że będzie to Angry Birds Star Wars 2.

W najbliższy poniedziałek firma Rovio zapowie nową grę z serii Angry Birds – poinformowano na oficjalnym blogu fińskiej firmy. Prawdopodobnie będzie to produkcja związana z marką Star Wars.

Angry Birds Star Wars 2 zostanie zapowiedziane w poniedziałek? - Angry Birds - w poniedziałek poznamy kolejną odsłonę serii - wiadomość - 2013-07-13
Angry Birds Star Wars 2 zostanie zapowiedziane w poniedziałek?

W krótkiej informacji napisano, że będzie to zupełnie nowa gra, w której pojawi się najwięcej postaci w całej historii serii, dojdą nowe moce i być może kilka niespodzianek. Zamieszczony obrazek sugeruje, że możemy liczyć na drugą odsłonę Angry Birds Star Wars (cień Dartha Vadera mówi sam za siebie). Na konkrety jednak poczekamy jeszcze dwa dni.

Pierwsza odsłona serii ukazała się w pod koniec 2009 roku. Do tej pory marka doczekała się następujących pozycji:

Dostępna jest także kompilacja pierwszych trzech części - Angry Birds Trilogy (X360, PS3, 3DS, a wkrótce również Wii i Wii U). Na rynku można znaleźć również swego rodzaju spin-off - Bad Piggies.

Angry Birds - w poniedziałek poznamy kolejną odsłonę serii - ilustracja #3Rovio Entertainment to fiński producent i wydawca gier wideo. Firma specjalizuje się w produkcjach dedykowanych urządzeniom mobilnym, a na swoim koncie, oprócz marki Angry Birds, ma takie tytuły jak Amazing Alex, serię Bounce czy Darkest Fear.