Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 10 września 2012, 08:06

Angry Birds Trilogy w planie wydawniczym LEM

Trzy najlepiej sprzedające się części Angry Birds w jednym pudełku!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż do naszego planu wydawniczego dołączył fenomen ostatnich lat z urządzeń przenośnych. ANGRY BIRDS TRILOGY, bo taki jest oficjalny tytuł gry, to kompilacja trzech najlepiej sprzedających się części Angry Birds w jednym pudełku: Angry Birds Classic, Angry Birds Seasons i Angry Birds Rio. Premiera tytułu ANGRY BIRDS TRILOGY w Polsce przewidziana jest na 28 września bieżącego roku. Gra dostępna będzie na konsolę Xbox 360 oraz PlayStation 3, w cenie 129,99 zł.

Angry Birds Classic

Klasyczna wersja wydanej w 2009 roku gry na urządzenia przenośne w nowej odświeżonej wersji!

Angry Birds Seasons

To specjalna edycja Angry Birds, która umieszcza potyczki Wściekłych Ptaków i złych zielonych świń w dobrze wszystkim znanym świętach, takich jak: Festiwal Księżyca, Dzień Świętego Patryka, Walentynki, Boże Narodzenie czy Halloween!

Angry Birds Rio

Co się stanie, kiedy nasze ulubione ptaki zostaną złapane i wysłane do Rio? Ptaki bardzo się wściekną! W Angry Birds Rio, ptaki zostają porwane i zabrane do magicznego miasta Rio de Janeiro, gdzie w końcu uciekają swoim porywaczom i wyruszają na pomoc dwóm swoim najlepszym przyjaciołom, Blu i Jewel!

Trzy najlepiej sprzedające się części Angry Birds w jednym pudełku!

  1. Angry Birds Classic
  2. Angry Birds Rio
  3. Angry Birds Seasons
  4. -doskonałą jakość HD
  5. -19 nowych poziomów
  6. pełne wsparcie list rankingowych
  7. ponad 100 godzin dodatkowej zabawy
  8. wsparcie kontrolerów ruchu: KINECT dla xbox 360 oraz Sony PlayStation MOVE
  9. wiele godzin niekończącej się zabawy