Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2012, 13:05

autor: Sarge

Amerykańska premiera FIFA 13. Gra dostępna w wybranych polskich sklepach

FIFA 13 zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych. Doszło do tego na dwa dni przed oficjalną polską premierą tej popularnej gry sportowej traktującej o piłce nożnej. Tytuł ukazał się na wielu dostępnych na rynku platformach sprzętowych.

W Stanach Zjednoczonych zadebiutowała gra sportowa FIFA 13, która w czwartek będzie miała swoją oficjalną premierę w Europie. Mimo to, niektóre polskie sklepy rozpoczęły już sprzedaż produkcji studia EA Canada, więc warto zapoznać się z ofertą okolicznych sieci.

Amerykańska premiera FIFA 13. Gra dostępna w wybranych polskich sklepach - ilustracja #1
Część polskich graczy już testuje FIFA 13

Twórcy pracowali nad wersjami na niemal wszystkie liczące się platformy sprzętowe: PC, PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 2, PSP, PlayStation Vita, Wii U, Wii oraz 3DS-a,. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon cyklu, w naszym kraju posiadacze wymienionych pierwszych pięciu edycji mogą cieszyć się pełną polską wersją językową, którą przygotowała firma Electronic Arts Polska.

FIFA 13 w wybranych edycjach jest dostępna w Sklepie GRY-OnLine. Użytkownicy pecetów zapłacą 129,90 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 209,90 złotych. W ofercie Sklepu GRY-OnLine znajdują się również wersje na PlayStation 2 oraz PSP – w obu przypadkach należy uiścić opłatę w wysokości 119,90 złotych.

Amerykańska premiera FIFA 13. Gra dostępna w wybranych polskich sklepach - ilustracja #2
Szczegóły promocji sieci Empik

Warto w tym miejscu wspomnieć o promocji obowiązującej w sieci Empik, gdzie grę FIFA 13 na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 można będzie zakupić już za 49,99 złotych. Chcąc skorzystać z oferty, przy zakupie FIFA 13 należy oddać swój egzemplarz FIFA 12 oraz dowolny, używany tytuł z widocznej niżej listy. Należy jednak pamiętać, że muszą być to produkcje na którąś ze wspomnianych wcześniej konsol. Promocja potrwa od 27 września (lub wcześniejszej daty dostawy) do 30 września bieżącego roku.

Lista odkupowanych gier w promocji:

 1. Assassin's Creed: Revelations
 2. Asura's Wrath
 3. Batman: Arkham City
 4. Battlefield 3
 5. Call of Duty: Black Ops
 6. Dark Souls
 7. Deus Ex: Bunt Ludzkości
 8. Dirt 3
 9. Infamous 2
 10. Mass Effect 3
 11. Mortal Kombat
 12. Need For Speed: The Run
 13. Resistance 3
 14. Syndicate
 15. The Darkness 2
 16. Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

FIFA 13 to tegoroczna edycja jednej z najpopularniejszych serii gier piłkarskich. Przed ewentualnym zakupem warto zapoznać się z wersją demonstracyjną dostępną do pobrania w usługach Origin, PlayStation Network oraz Xbox Live. W demie jest dostępnych pięć drużyn (AC Milan, Arsenal Londyn, Borussia Dortmund, Juventus Turyn, Manchester City), którymi można rozgrywać sześciominutowe mecze na Etihad Stadium w Manchesterze.

 1. Oficjalna strona internetowa serii FIFA